Filip Bobek

Filip Andrzej Bobek

6,2
4 690 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Filip Bobek

Filip Bobek nominowany do Telekamer.
Drodzy fani głosujcie!

Felipa

Za co mu Telekamerę ?? Odpowiedź, tylko potwierdź mi to mocnymi argumentami ! I nie namawiaj nikogo do tego na kogo ma głosować, bo każdy swój rozum ma i będzie głosował na tego kto mu najbardziej odpowiada.

LeMcIO

Moja myśl został skierowana do fanów Filipa Bobka. Oczywiście, że każdy ma swoje zdanie i wie na kogo głosować.

Felipa

O, rany, LeMcIO, nie wkurzaj się od razu. Od kiedy to zachęcanie do głosowania na ulubionego aktora jest przestępstwem?

A Felipie dziękuję za informację :) Też jestem fanką, więc na pewno zagłosuję. Mam tylko jeden problem: nie mam nr telefonu. Pamiętasz może, na jaki nr trzeba wysłać sms-a? Byłabym wdzięczna ;*

bones1995

Na numer 7164 sms: TK.F1, ale można też głosować na stronie:
http://telekamery.pl/glosowanie.php


Felipa

Felipa zagięła Lemcia. W każdym razie ja także zachęcam do głosowania... Jednocześnie prosząc o przemyślenie swojej decyzji,niech nasze sugestie będą przemyślane kilkakrotnie;] Pozdrawiam serdecznie (wszystkich fanów Filipa naturalnie)

palinka9999

Nie zagięła, nie zagięła, bo nie odpowiedziała mi na moje pytanie. Za co mu telekamerę i czy pośród tych 5 nominowanych on jest najlepszy? Wątpię...

LeMcIO

Nie oszukujmy się : wygląd też się liczy...
Cóż wszyscy panowie nominowani do telekamer skończyli wyższe szkoły teatralne. Filip ma na razie najmniejsze doświadczenie. Ale jest bardzo zdolnym aktorem (zdolnym nie zawsze znaczy docenianym). Ja zagłosowałam na Filipa, między innymi dlatego, że mam do niego słabość i nie wstydzę się do tego przyznać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones