Filip Bobek

Filip Andrzej Bobek

6,2
4 680 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Filip Bobek

Zagrał tak naprawdę w jednym durnym serialu wcale nie najlepiej i już jest 210 aktorem wszech czasów na świecie. Absurd i paranoja ... Ludzie powoli zaczynają zapominać, co znaczy prawdziwe aktorstwo. Zapatrują się w serialach, do którego scenariusz napisano pewnego popołudnia, zamiast iść do teatru i zaczerpnąć wyższej kultury i przyjrzeć się Aktorstwu. Wiem, że i tak zostanę zmieszany z błotem i większość napisze, że do teatru chodzi regularnie, a wytwór telewizji, która jest mistrzem w praniu mózgów(czyt. TVN) pt. Brzydula ogląda, ponieważ jest to bardzo dobry serial i nie ma może się oprzeć przed tym, żeby zobaczyć kunszt aktorski p.Bobka, który jest 240(choć kto wie, może być jeszcze wyżej) aktorem jaki dała nam Matka Ziemia.

LeMcIO

Pomyłka w ostatnim zdaniu: 210 aktorem !!

użytkownik usunięty
LeMcIO

jak dla mnie to świetnie gra w tym "jednym durnym serialu" ale o gustach się nie rozmawia czyż nie ? W dodatku jest bardzo przystojny ;]

LeMcIO

nie zgadzam się, ok zagrał tylko w jednym serialu, nie jest to durny serial (tzn. ostatnio scenariusz to flaki z olejem ale na początku był naprawdę dobry) myślę że brzydula to b. dobry serial, mimo że też uważam tvn-owskie produkcje za straszne gówno ale to jako jedyne im wyszło, być może nie oglądasz tego serialu i się nie orientujesz a jak oglądasz to znaczy że gustami bardzo się różnimy, no i nie przesadzaj że bobek jest takim złym aktorem, może to nie marlon brando ale uczy się chłopak a i jeszcze jedno, chodzenie do teatru nie jest powodem do dumy, już dawno doszłam do wniosku że ten rodzaj sztuki mnie nie przekonuje ( nie twierdze że seriale mnie przekonują - też są gównianą sieczką, ale brzydula to wyjątek który potwierdza regułę)
pozdrawiam

bellfashion

Wq rankingu aktorów jaki jest na Filmwebie pan Bobek jest lepszym aktorem od:
- Polska m.in. : Maciej Stuhr (moim zdaniem najlepszy aktor młodego pokolenia.), Zbigniew Zamachowski czy Borys Szyc. (Jest go ostatnio trochę za dużo, ale talent aktorski to on ma spory.)
- Świat m.in.: Matt Damon, Hugh Grant, George Clooney czy Adrien Brody...

Szczerze mnie ranking pod względem aktorów/aktorek już tak nie razi jak kiedyś. Rządzi on się swoimi beznadziejnymi prawami. Za jedną rolę w co dalej będę twierdzić dennym serialu pan Bobek dostaje przeważnie oceny graniczące przy 10 lub 9. Natomiast Ci w/w, którzy włożyli masę pracy i talentu, którego nie można im odmówić są niżej notowani. Ktoś nowy, który zacznie odwiedzać ten serwis pomyśli sobie, że ten Bobek naprawdę musi być genialny skoro wyprzedza takie gwiazdy Hoollywoodu i kina polskiego. Ale czy tak w rzeczywistości jest?...

LeMcIO

zzgdadzam się bobej i brzydula to porażka, a ci co oceniają to żal, taki bałwan wyżej niż światowej klasy aktorzy, ciekawe kto widział jak on się zachowuje na tych tandetnych teledyskach z brzydulą, żal 1/10

edwardnorton25

Brzydula jest ok, można oglądnąć, tak dla rozrywki. Przyznam się, nie chodzę do kina. Nie oceniam Bobka, właśnie dlatego, że znam go tylko z jednego filmu, w którym nie zagrał cudownie. Rzeczywiście, to absurd, że ma tak wysoką ocenę, chociaż do niego samego nic nie mam. Mam jedynie wątpliwości co do inteligencji niektórych osób oceniających na filmwebie.

LeMcIO

One chcą zobaczyć jego dziobaka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones