Frank Dillane

7,8
2 911 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Frank Dillane

nigdy wczesniej nie spotakalam sie z tm nazwiskiem.jestem ciekawa jak wypadnie(;

użytkownik usunięty
nyia

nie mogę się doczekać, skoro dumbledore twierdził, że młody tom był taki boski xD

swoją drogą, może dumby był gejem...

wlasciwe to w ciekawostkach na temat hp i ksiaze pol krwi pisze ze j.k. rowling potwierdzila podczas promocji insygniow, ze dumbledore jest gejem

użytkownik usunięty
nyia

aaa

http://news.bbc.co.uk/olmedia/1850000/images/_1853332_coulson_300.jpg

ładny <3

to nie fota Franka.... to fota Toma z drugiej częsci Hp. Słyszałam ze Frank wypadł znakomicie :D, zobaczymy :D

Loona_

Wypadł świetnie. Chłopak jest naprawdę zjawiskowy, takie ma duże oczy... Nie dało się oderwać od niego wzroku! I jeszcze do tego ten charakterystyczny polski dubbing (chyba najlepiej zdubbingowana postać! No może oprócz Voldzia w IV). Rewelacja :)

nyia

Piękny młody aktor, zagrał rewelacyjnie.

vodzia_2

miał tak niewielką rolę, a zagrał rewelacyjnie!!!!

Mr_MarQx

tak . według mnie zagrał jakby po prostu nim był .
a film ogółem cuuuuudo .

nyia

Jak dla mnie wyglądał jak stereotypowy Angol z prywatnej szkoły z internatem.

nyia

Dla mnie dopasowali go koszmarnie do tej roli a polski dubbing tej postaci to tragedia na całej linii - taki pedalski miał ten głos. O niebo lepszy był młody Voldek z 2 cz. HP :)

Ciasteczkowy__Potwor

Nie wiem jaki byl dubbing w 6 czesci, ale ten Riddle w 2 mial gejowaty glos, natomiast ten tutaj byl genialny. i niesamowicie podobny do tego jeszcze mniejszego, swietnie dobrali

lol_ka

Tak, tylko patrząc na książkę, Christian Coulson bardziej pasował do opisu - przystojny i czarujący, nauczyciele go uwielbiali. A ten Dillane pasowałby bardziej na Neville'a - jest pucułowaty i niezgrabny. Fee, w ogóle nie widzi mi się ten Voldi.

mary_sue

On był wspaniały!
Szkoda tylko że miał taką krótką rolę :(
Aha i to zdjęcie co ma na głównym jest okropne, zmieniłby ktoś ^^

parkinson

Zgadzam się z mary_sue.
Coulson byłby idealnym Voldkiem... Naprawdę. Ten naprawdę jest niewyżyty... Normalnie się załamałam, jak widziałam kto zagra młodego Voldka.... I za dużo mu w 6 części czasu nie poświęcili.

marilyn_6

bardzo charyzmatyczny chłopak. Co z tego gdyby miał super piękną buźkę, a zagrałby jak Maciek z klanu. Bardzo dobry aktor, zagrał rewelacyjnie i oczarował mnie :) Swoją drogą słodki - czekać aż wyrośnie :)

DemeteR222

Mnie też :)
Te jego przeraźliwe oczy.. O_O

użytkownik usunięty
nyia

Jest synem brytyjskiego aktora, Stephena Dillane. Jeśli wda w się w tatę będzie całkiem dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones