Fred Astaire

Frederic Austerlitz Jr.

8,5
1 579 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Fred Astaire

Nie wiem co takiego Fred miał w sobie, ale ilekroć widzę go na ekranie to uśmiecham się szeroko, a w scenach tańca patrzę z niedowierzaniem nad jego profesjonalizmem, lekkością, finezją. To jest po prostu magia - takich jak on nie rodzi się wielu. A jak śpiewał - uwielbiam jego głos!
Mam ambitne pragnienie obejrzenia jak największej ilości filmów z jego udziałem i mam nadzieję, że jakoś je zdobędę i się uda :)

Pytanie do wielkich fanów - czy można gdzieś w Polsce kupić jakąś biografię Freda?

Enigmatic_Smile

Zgadzam się z Tobą w 100%. On miał coś, czego nie miało wielu: charyzmę. Mnie udało się obejrzeć wszystkie produkcje z Fredem, zostały mi jeszcze programy telewizyjne, choć uwielbiam jego filmy, wszystkie jego filmy z Rita Hayworth i połowę jego filmów z Ginger Rogers oraz Parade Wielkanocną, Wszystkich na Scenę i Zabawną Buzię i Piękność Nowego Jorku oglądałam dwa razy, zawsze na poprawę humoru:) o ile wiem, nie ma jego biografii u nas w kraju, i raczej nie ma na co liczyć, mało popularny Fred u nas jest:(.

Lady_Eowyn

Najdziwniejsze jest to, że kiedy w rozmowie mówi się "Fred Astaire" to ktoś mruga i mówi "a tak tak znam Fred Astaire", a jak pytasz w jakim filmie lubisz go najbardziej to (przynajmniej ja często dostaję odpowiedź) "Filmie? To on nie był tancerzem?" Ale może kiedyś doczekamy się jego biografii wydanej w Polsce? :)

Aktoreeczka

Fajnie by było :) choć ja nawet po angielsku bym przeczytała, tylko nie ma nawet jak zdobyć, a jak już to książki zza granicy są horrendalnie drogie :(

Enigmatic_Smile

Może dlatego się uśmiechasz, że to wykapany Stan Laurel.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones