Gabriel Porras

Carlos Gabriel Porras Flores

7,7
100 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabriel Porras

Ricky Montana:D

użytkownik usunięty

Wysmienity aktor, ogladalam Go juz wiele razy w roznych rolach i dla mnie jest fenomenalny:D w serialu El rostro de Analía jest jako Ricky Montana jest boski.!:DD wedlug mnie jest to rola idealnie dopasowana do niego i chyba najlepsza ze wszystkich jakie do tej pory odgrywal(oczywiscie najlepsza z najlepszych, bo kazda jaka odegral byla znakomita):D poza tym dla mnie jest idealny, przystojny i w ogole zarabisty:D jako Ricky jest taki porywczy, potrafi byc romantyczny, nieprzewidywalny i razem z Analía(Elizabeth Gutierrez) tworza zarabista pare.xD najlepszy aktor, po prostu ideal-mafiozo-Gabriel Porras:D:*
Pzdr.:*

Zgadzam się z Tobą uważam także że rola Rikiego w telenoweli Twarz Analiji jest najlepsza najwspanialsza pobija wszystkich aktorów w tej telci ................. mogłby ktoś zmienić to zdjęcie na zdjęcie Rikiego z telci?????

ola8816

Zgadzam się z wami.
Gabriel świetnie zagrał rolę Rickiego.
Ricky jest najlepszy, taki z niego mega fajny mafiozo xD

Roberta_Ruda

ooj . chyba każdy mówi tu o nim dobrze ;*
więc ja też się oprę ! ponieważ kocham go poprostu . jako Montana jest
najlepszy ! bardzo podoba mi się też połączenie jego i Elizabeth czyli
Analiji <3 razem pasują do siebie ;) a jemu naprawdę pasuje ta rola .
lepiej obsadzić nie mogli ! Jako mafiozo jest genialny ;p;p;p pokochałam go
w tej telci <3 . ale już go uwielbiałam w zemsta moja miłość jak grał Diega
;) tam też był superrrr !

użytkownik usunięty
Lucrecia

wszedzie gdzie gral byl swietny:p moj ulubiony aktor<3 jest idealny:D chyba sie zakochalam:D na pewno.xD^^ <3 ale jako Ricky..
Nie zaczne pisac bo potem nie przestane:P Ricky y Analía son mejores:**

Tak jako ricky jest genialny i mega przystojny podobnie jak Elizabeth G

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones