Gabriel Thomson

Gabriel Francis Marshall Thomson

7,0
565 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabriel Thomson

znam go tylko z jednej roli niestety... ciekawe, że miał szansę zagrać Harry'ego Pottera... może byłby lepszy od tego obecnego aktora :P

według mnie to nawet dobrze że nie zagrał w Harrym Potterze bo był by troche za stary do tej roli...no wiem że makijaż i takie tam, ale Daniel Radcliffe nawet lepiej gra:)

myszka_13

Radciffe gra okropnie, jest brzydki i zrobili mu okropny fryz. Gorzej byc nie mogło. Pamięta ktoś scenę z Czary Ognia gdzie Voldemort dotykał czoła Pottera? Śmiałam się cały czas i nie mogłam przestać. Ludzie sa nienormalni, że go aktorem nazywają xDD

E_Vaire

hehe widzę, że nie tylko ja mam takie zdanie xD dobrze że nie gra pottera, bo go lubię ;)

E_Vaire

Ja tam zawsze uważałam, że Radcliffe jest brzydki i jakoś nie za bardzo pasuje do tej roli ;] Kurczę, szkoda, że Gabriel nie miał szansy zagrać Harry'ego Pottera!

myszka_13

Zaledwie dwa lata różnicy więc nie byłoby to takie widoczne...
Jak zaczęłam oglądać My Family to od razu sobie o nim pomyślałam, i się dziwiłam, że nie zagrał Harrego.
Ale uważam, że Daniel tez jest ok ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones