Garrett Hedlund

Garrett John Hedlund

7,4
8 659 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Garrett Hedlund

jak dla mnie calkiem apetyczny byl w Czterech braciach, narzekac nie wypada...moze talentem nie grzeszy, ale musi miec cos w sobie, bo sie nim ostatnio bardzo interesuja.....zobaczymy co z niego wyrosnie

tequilla_3

Idealny aktor dla Murtagha-najciekawsza postać w ksiązce!

tequilla_3

Zgadzam się ze wszystkim co jest tu napisane :)
Apetyczny :P Nie ma się co dziwić że się nic interesują,
Jest idealny do roli Murtagha i jest również moją ulubioną postacią książkową :)

Rude

Ja uważam że jest na Murtagha doskonały :) W koncu Murtagh to moja ulubiona postac w książce "Eragon" i musi grac go dobry aktor =P

Invisible_Eve

uwielbiam tego aktora:D:D:D i tak samo moją ulubioną postacią w książce jest Murtagh...zastanawiam mnie tylko co sie znim stanie w 3 części książki??a wy jak myślicie??

ToLkA_91

Miejmy nadzieje, że ostatecznie przejdzie na dobrą stronę- czyli Erasia. Ja też najbardziej lubie Murtagha.

Alice

jestem za połową drugiej części i sugerujecie, że Murtagh okaże się zły? AAaaa! Moje życie straciło sens:PP

Kasczydlo

Moje straci jeśli Murtagh w 3 czesci zginie albo sie nie nawróci :P Bo jeszcze wszystko jest możliwe xD Ale myślę że będzie dobry... MUSI TAK BYC!

Invisible_Eve

Ale z drugiej strony byłoby to za proste. Jeśli byłby po ciemnej stronie mocy, to jego wątek mógłby być ciekawszy :)

Naley

No też prawda, ale pod koniec jednak wolałabym żeby był dobry ;)

tequilla_3

Widze, że tu chyba dla wszysykich Murtagh jest najciekawszą postacią w książce:D Garrett jako aktor jest po prostu genialny:) mam nadzieję ze w przysżłości otrzyma więcej ról:)

Maarit

Jest wspaniały!! Uwielbiam także Murtagha z książki "Eragon"! Nikt nie może sie z nim równać.

katrina_13

Zgadzam się ze wszystkim. Jest przystojny i zapowiada się nieźle. Szkoda tylko, że nie mieszka w Polsce i jest taki "stary" X]. Ale kto by chciał mieszkać w takim zadupiu jak Polska ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones