Garrett Hedlund

Garrett John Hedlund

7,4
8 631 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Garrett Hedlund

on się bzykał z facetem w tym filmie " W drodze " pchał starego dziadka w dupe ! hahahahah w tym filmie widać że zagrał rolę człowieka który dla kasy zrobiłby chyba wszystko ! XD

karciax

LOL, współczesna młodzież^

karciax

Dla kasy, powiadasz? A sądzisz, ze ile on mógł zarobić na filmie z kina niezaleznego? Fortunę? Chyba każdy, kto angazuje się w tego typu projekty musi liczyć się z dość niską staką za rolę. Poza tym Hedlund do roli Moriarty'ego został wybrany w 2006 r., kiedy to cała realizacja filmu wciąż była przekładana i odsuwana w czasie ze względu na brak srodków finansowych. W tym czasie miał wiele propozycji filmowych za o wiele większe pieniądze, ale jednak wolał trwać przy wciąż niepewnej realizacji filmu. W końcu ugiął się i zagrał w TRON: dziedzictwo, ale jak sam przyznał - rola Deaana Moriarty'ego była dla niego taką, w którą chce sie wcielić, bo było to swego rodzaju wyzwanie zmierzyć się z legendą Neala Cassady i chyba nawet najtrudniejsza póki co dla niego. Tak więc poświęcił i tak wiele, by zagrać w "W drodze".

Metropholis

mi chodziło że sla kasy w filmie zrobi wszystko a nie w prywatnym życiu !

karciax

Uff... To mi ulzyło, bo myślałam, że chodzi Ci o aktora. W takim razie zwracam honor :-)

Metropholis

heh spoko xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones