Gary ColeI

Gary Michael Cole

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/4800/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":1961,"rate":6.926568077511473,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":true,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/4800/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":260,"rate":7.6,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/4800/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":79,"rate":7.569620253164557,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
6,9
1 961 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Cole
  • Nie jestem nawet jego fanką, ale dziwi mnie to, ze tak malo odób dodalo go do ulu, poniewaz naprawde dobrze wciela sie w grane role. Poza tym ma na koncie pare ładnych ról, wiec... po prostu WOW... Poza tym chcialabym dodac, ze nawet nie widac na ktory m miejscu jest w rankingu...

  • użytkownik usunięty

    Angela4b niestety jest niedoceniony...

  • Właśnie, niestety... A gdyby wystąpił w jakimś epizodzie filmu głupiego jak but, zachwycającym tylko swoją głupotą byłby superznany... Albo jesteś dobrym, cenionym ale niedocenianym aktorem, albo sprzedawczykiem znanym z jednej roli, nie umiejącym przedstawić żadnej emocji, ale znanym jak cholera... Gdzie tu sprawiedliwość...?

  • użytkownik usunięty

    Angela4b Lekka przesada! Zbyt latwo podzialilas albo tak albo tak. Kto niby dla ciebie jest sprzedawczykiem? nie pisz tylko ,ze Stuhr bo zagral w Poklosiu!

  • Nie, nie na pewno nie miałam na myśli Shtura, bo uważam, że jest bardzo dobrym aktorem. ale wielu aktorów (myślałam akurat o zagranicznych)