Gedeon Burkhard 

7,2
1 368 ocen gry aktorskiej
Gedeon Burkhard
Pochodzi z rodziny od pokoleń związanej z niemieckim kinem. Jego dziadek Konrad van Molo był znanym producentem, matka - Elizabeth jest aktorką. Już jako ośmiolatek Gedeon wiedział, że zostanie aktorem. Na ekranie zadebiutował w 1979 r. w filmie "Ciocia Maria". Miał 17 lat gdy ostatecznie zrezygnował z nauki w prywatnej szkole w Starnbergu i wybrał karierę. Sukces filmu "Małe rekiny" (1992) przyśpieszył decyzję o wyjeździe do Los Angeles. Był przekonany, że rzuci Hollywood na kolana. Czteroletni pobyt w USA nie uczynił go gwiazdą kina, ale jego nazwisko często gościło na łamach prasy plotkarskiej. Stało sie tak z powodu gorącego romansu młodego aktora z angielską reżyserką Emmą Hickox. Pikanterii całej sprawie dodawał fakt, że Gedeon był już wówczas żonaty. Wkrótce otrzymał rolę Alexandra Brandtnera w serialu "Komisarz Rex". Związki z obiema paniami przeszły juz do historii, dziś Gedeon spotyka się z Caroline Watzl i marzy o roli...Jamesa Bonda. Może mu się powieść,gdyż znalazł się w gronie dziesięciu aktorów mających zastąpić Brosnana...
Zobacz pełny opis

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 3 lipca 1969

miejsce urodzenia: Monachium, RFN, (obecnie Niemcy)

wzrost: 178 cm

żona Birgit Cunningham (1996 - 1996, rozwód)
Jest synem Elisabeth von Molo.
Ma córkę Gioię Filomenę (ur. 13.07.2004) z Filomeną Iannacone.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

jak w temacie, przyjemnie się słucha, jak w temacie, przyjemnie się słucha

a jego kariera i tak jakoś zahamowała. Dziwne, bo facet dobry jest!

Jak tylko go zobaczyłam, to pomyślałam:
"Świetny kandydat na Bonda!!!".
autentycznie, wdzę go w tej roli :)

Oglądałam z nim odcinki na polsacie dawno temu Teraz lecą nowe na 1 z inną obsadą Ciekawi mnie jak uzasadniono jego zniknięcie z serialu Też go uśmiercili jak 1 partnera Rexa?

Co sie stało,ze odszedł z policji w Cobrze ? Bo widziałem,ze cos tam go zabili,ale w jakich okolicznościach ? Nie mogłem obejrzeć tamtego odcinka,a może ktoś wie,gdzie go mozna obejrzec ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones