Gina Lollobrigida

Luigina Lollobrigida

8,2
907 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gina Lollobrigida

Widziałem jedynie 'Dzwonnika z Notre Dame', ale to jak byłem mały i tylko pamiętam, że Gina była piękna, oraz także jakiś film z lat 60 w którym gra ona matkę córki z 3 różnych ojców ;-D

Chciałbym obejrzeć jakiś dobry film Giny! Możecie coś polecić?

bardotek69

Gina Lollobrigida była super-gwiazdą lat 50- i 60-tych! Serdecznie polecam filmy - Piękności nocy, Dzwonnik z Notre Dame, Najpiękniejsza kobieta świata, Trapez, Cesarska Wenus, Chleb, miłość i fantazja, Chleb, miłość i zazdrość, Rzymianka i ... inne!

IrenaSz

A masz je może na wymianę? Bardzo trudno je znaleźć!

bardotek69

Witaj, teraz mam tylko - Salomon i królowa Saby, Fanfan Tulipan i Piękności nocy. W najbliższym czasie będę mieć jeszcze Trapez, Dzwonnik z Notre Dame. Szukam - Najpiękniejszej kobiety świata, Cesarskiej Wenus i Rzymianki. Chętnie zrobię kopię i zamienię posiadane filmy na te, których szukam. Pozdrawiam.

IrenaSz

A gdzie je znajdujesz, ściągasz z neta? Z polskimi napisami lub chociaż angielskimi? Ja nie mam nic z tych, ale bardzo chciałbym. Mam wszystkie filmy Brigitte Bardot, wiele Claudii Cardinale, Ursuli Andress i Sophii Loren jeśli coś by Cię interesowało?

bardotek69

Nie umiem ściągać z neta. Filmy zbieram od bardzo dawna, najpierw na kasetach wideo, później dvd. Filmy nagrywam z tv, z różnych kanałów i wymieniam się z przyjaciółmi. No i mi się uzbierało ok.2 tys. Bardzo bym chciała kilka filmów z Brigitte Bardot. Niektóre filmy mam, ale na płytach kupionych, oryginalnych, czyli zakodowanych i tych nie mogę przegrać. Z BB mam jakiś western, z Claudią Cardinale - Lampart (chyba najlepszy!). Mam tez kilka dobrych filmów z Marylin Monroe i Elizabeth Taylor.! Te z Giną Lollobrigida mogę przegrać i przesłać na wskazany adres, na zasadzie wymiany na inne. Mój tel 604 933 900. Porozmawiamy, uzgodnimy. Pozdrawiam - Irena.

IrenaSz

Pragnę uściślić moja wypowiedź - film "Dzwonnik z Notre Dame" mam w jęz. francuskim. Na szczęście dobrze znam książkę.

IrenaSz

http://forum.tntvillage.scambioetico.org/?showtopic=267296 - prawdziwa kopalnia filmów z największymi włoskimi gwiazdami!
http://www.subtitle.co/movie/7457/all/The-Hunchback-of-Notre-Dame-1956 - a tutaj napisy do "Dzwonnika..." w kilku językach. Oczywiście, wszystko co dobre, nie zna polskiego...

magmos

tych stron już nie ma :(

bardotek69

Moim zdaniem Gina była przeciętną aktorką o nieprzeciętnej urodzie, dlatego też zrobiła tak oszałamiającą karierę na wielkim ekranie. Uwielbiam ją w takich lekkich i przyjemnych komediach, jak: "Kiedy nadejdzie wrzesień", "Dobranoc Signora Campbell", "Dziwni towarzysze łoża" czy filmach z serii "Chleb, miłość i...", gdzie wystąpiła u boku mojego ukochanego De Sici :) Absolutnie zjawiskowa była również w "Pięknym listopadzie", choć w tym przypadku rola uwodzicielki Cettiny była bardziej wizualna, aniżeli werbalna. Lollo nie przekonuje mnie natomiast jako aktorka dramatyczna - zwłaszcza w "Rzymiance".

magmos

Dobrze zagrała w " Pięknej Hipolicie".

Stokrotka_19

Akurat tego filmu jeszcze nie oglądałam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones