Goran Višnjić

7,1
3 155 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Goran Višnjić

Najpiękniejszy, najseksowniejszy facet na świecie!! Mój ideał, a w dodatku naprawde dpbry aktor! Tropię filmografię, ale niestety nie wszystkie filmy są dostępne :(

spin_girl_2

Mnie również martwi fakt, że właściwie większości filmów z jego udziałem nie obejrzę. Cudownie byłoby posłuchać, jak mówi w swoim ojczystym języku. Coś już na ten temat wiesz, prawda ? :P
ahhhhhh..... szkoooda...
Pozdrawiam, Ania.

Miss_Xev

Na szczęście w środowym odcinku ER dana mi była ta przyjemność. I to w dodatku kawałek "Hamleta"! Po chorwacku brzmi inaczej, pewniej. Szkoda, że nie znam tego języka :( Cmokaski, Aniorka :* i thx za linki!

użytkownik usunięty
spin_girl_2

Chciałabym strasznie obejrzeć te chorwackie filmy....napewno są zajebiste.... tylko jak je dostać? Wykopiemy spod ziemi.... :)
pozdrawiam obsesyjnie zakochaną Spin_girl
maniakalnie zauroczona Miss_Xev :P

spin_girl_2

ja mam welcome to sarajevo:D tam cudnie sobie papla :D nie cały czas.. ale możne sobie posłuchać.. no i to świetny film!!

the_blood

No właśnie polujemy w necie na ten film, chyba jednak prędzej zdobędę go tradycyjnymi sposobami, takimi jak wypożyczalnia..... Spinka, to kiedy oglądamy kolejny film :P :D... mhmm....apetyt rośnie w miarę jedzenia....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones