Goran Višnjić

7,1
3 155 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Goran Višnjić

ON JEST MÓÓÓÓJ!!!!!

użytkownik usunięty

GORAN jest NAJSEKSOWNIEJSZYM i NAJPRZYSTOJNIEJSZYM FACETEM NA TEJ ZIEEEEMIIII!!!!!!!!! KOCHAAAAM GOOOO I JEEEEST MÓÓÓÓÓÓÓÓÓJJJ!!!!!!!!!! MAM TYSIĄCE JEGO FOTEEEKKKK!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

Mhm, może mi je prześlesz? :) :) :)
Urrrroczy... taki mmm... kooocham go :D

Ja też...!!!!!!!!!!!!!Jest cudny ;] Dla takiego faceta zrobiłabym wszystko. Jade do Chorwacji :D

użytkownik usunięty
karcia_3

ja tak samo..!!!! Uwielbiam Go bo jest piekny cudowny seksowny zdolny i wogóle zajebisty..:D:D:D

użytkownik usunięty

moze mi kilka przeslesz na e-maila
??????
michalina4@buziaczek.pl

użytkownik usunięty

chcialabym poznac fanów Gorana.piszcie na mail :shiri29@wp.pl.odpowiem na wszystkie!!!!!!!!

użytkownik usunięty

chcialabym poznac fanów Gorana.piszcie na mail :shiri29@wp.pl.odpowiem na wszystkie!!!!!!!!czekam!!!!!!

JAKIE WG. CIEBIE SĄ NAJŁADNIEJSZE FOTKI??? PRZEŚLIJ NA BLAIR_MX15@YAHOO.COM

AgReSyW_BMWic

na razie mam koło 160 fotek, może macie jakieś ciekawe?? Wyslijcie na spin_girl@wp.pl, pozdrawiam!!!

użytkownik usunięty
spin_girl_2

Ja też mam pełno fotek Goranka :) Moja mama twierdzi, że nie dość, że zwariowałam na punkcie ER to jeszcze Gorana :P Heh, sama się przyzanm,że nigdy nie bujalam się platonicznie, ale jak tu sie nie zakochać w kimś takim jak on ?? Ja uwilebiam go za wszystko : oczy ( szczególnie !!! czasami ma taki śliczny wzrok, że umieram :P), uśmeich, dłonie(!), głos, ramiona, cale ciało i ten jego śliczny akcencik i po prostu za wszystko:) I kot by pomyślał....taka starucha (prawie18) a zwariowałą :P

użytkownik usunięty

nie wierze ze nikt nie chce sie zajasc ta stronka no co wy zwarjowaliscie

użytkownik usunięty

jutro jest ostatni odcinek osrrego dyzuru wielka szkoda

użytkownik usunięty

juz nie zobacze tych pieknych oczu Luki ...................pa

Goranek to super przystojny facet. Uwielbiam go !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones