Grace Zabriskie

Grace Zabriskie Caplinger

7,2
2 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grace Zabriskie

Nie, no, na zawsze już zostanię panią Sarah Palmer. Nie zmieni już tego nic. To spojrzenie, w końcówce pilota Miasteczka, nie do opisania...

użytkownik usunięty
nec

To dla mnie zawsze będzie odrażającą Juaną z "Dzikości serca".

użytkownik usunięty
nec

Mnie jako Pani Palmer tylko drażni. Już na początku mnie denerwowała w Pilocie, kiedy zamiast krzyczeć czy po prostu płakać ona 'pokrzykiwała' i wydawała z siebie jakieś krótkie wrzaski - jeszcze czegoś podobnego nie widziałam. Później było podobnie, np. gdy jej mąż tańczył ze zdjęciem Laury - tu też zamiast zareagować jak normalny człowiek ona wydawała z siebie dziwaczne krótkie wrzaski.

Nie podoba mi się jej gra w Twin Peaks toteż nie zamierzam śledzić jej poczynań w innych produkcjach. Z resztą twarz ma odpychającą =D

Jak dla mnie - właśnie grała tę postać cudownie nienormalnie. Psychodelka niesamowita.
Ale szczerze mówiąc - nie wiem czy sprawdziła by się w normalnych produkcjach w normalnych dużych rolach.
Jack Nance w spódnicy.

Co do sceny z tańczeniem ze zdjęciem Laury - to jest jedna z moich ulubionych scen w serialu. Niesamowite.

addam23

zgadzam się w pełni - zwróćcie proszę uwagę - jej krzyk i te jęki zgrane są z muzyką - najpierw tą melodyjną ale smutną, - pani Palmer płacze, gdy natomiast motyw muzyczny zmienia się w to charakterystyczne buczenie - widać tylko słuchawkę zwisającą z biurka i słychać pojękiwanie dochodzące ze słuchawki. pod sam koniec motywu muzycznego - błyskawicznie zmienia się kadr - widać od razu Sarę, jej wykrzywioną przez grymas bólu twarz, wydającą z siebie nieludzki wrzask/ryk/pisk. mnie ta scena śni się po nocach. to był wręcz skowyt umierającego zwierza, chyba tak najbliżej można to określić.

bananowski

mam na myśli scenę kiedy Sara dowiaduje się o śmierci córki. :)

excuse me?! GRACE to osobowość! wariatka, świetnie zagrała panią Palmer, nie wiem kto lepiej by to zagrał!!!!!!

nec

Dokładnie. Jej krzyk - moment, w którym wiedziałem, że obejrzę serial do samego końca. :)

nec

Są aktorzy drugo- trzecioplanowi, którzy są prawie niezauważalni. Ale czasem nawet im uda się skraść film dla siebie. Ta pani na zawsze będzie matką Laury z Miasteczka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones