Gwen Stefani

Gwen Renée Stefani

6,6
225 ocen gry aktorskiej
Jest wokalistką zespoły pop-rockowego No Doubt, co przyniosło jej sporą popularność. W szkole średniej należała do drużyny pływackiej. Ma siostrę Jill i dwóch braci Erica (gra na keybordzie w zespole Gwen) oraz Todda. Jej ojciec Dennis jest Włochem, a w żyłach matki Patti płynie krew szkocka i irlandzka. Teraz próbuje swoich sił w aktorstwie. Znaki charakterystyczne Gwen to mocna czerwona szminka oraz blond włosy.
Gwen Renee Stefani urodziła się 3 paźniernika 1969 roku. Jako nastolatka wychowywała się na muzyce ska i punk. Ma dwóch braci ( Erica i Todda ) oraz siostrę Jill. Uczęszczła do średniej szkoły Loara, gzie należała do drużyny pływackiej. Jest wokalistką w zespole No Doubt, gdzie przybrała sobie pseudonimy Sunshine i G-loc . Popularność przyniosła im piosenka "Don't Speak". Po 6 latach znajomości z muzykiem Gavinem Rossdalem, liderem brytyjskiej grupy Bush, wyszła za mąż 17 września 2002 roku. Powidzieli sobie sakramentalne "tak" w kościele św. Pawła na londyńskim Covent Garden. Trzy lata później Gavin dowiedział się że ma kilkunastoletnią nieślubną córkę. Gwen znana jest z krzykliwych fryzur i orginalnego stylu ubierania się, ma własną linie odzieżową L.A.M.B. ktora nazwa pochodzi od skrótu tytułu jej debiutanckiej płyty. Swój solowy album nazwała: "Love, Angel, Music, Baby", który wsparli m.in Andre 3000 z Outkastu czy Dr. Dre. Miała także swój filmowy debiut, zagrała rolę Jean Harlow w filmie Aviator .
Gwendolyn Renee Stefani urodziła się 3 października 1969 roku w Anaheim, Kalifornii, USA. Jest jedną z czworga dzieci Dennisa i Patti Stafani. Ma dwóch braci: Todd'a i Erica, oraz siostrę - Jill. Gwen razem z Ericiem założyła zespół No Doubt, kiedy Gwen była nastolatką 'awansowała' z chórków na wokal prowadzący po tym, jak pierwszy wokalista - John Spence popełnił samobójstwo. Umawiała się z Tonym Kanalem przez osiem lat, zanim wyszła za angielskiego rockmena, Gavina Rossdale'a 14 września 2002 roku w Londynie. Stefani została macochą piętnastoletniej córki Gavin'a - Daisy Lowe. Gwen i jej mąż rozdzielają czas pomiędzy ich domami w Londynie i w Anaheim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones