Halina Łabonarska

5,7
4 661 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Halina Łabonarska

Szkoda, że taki talent nie jest w pełni wykorzystywany. Ale takie czasy, że zdolne, silne i konsekwentne osoby przegrywają z "gwiazdami" bez charakteru.

wielki_hadron

Zgadzam się z Tobą.

wielki_hadron

ja też.

wielki_hadron

hahha aktorka nawet nie 3 klasy, pisowska kukła.

master_of_vinyl_donuts

to odpowiedź polityczna, czy tylko głupia?

Marek_797

To sa fakty, kacza marionetka.

master_of_vinyl_donuts

zatem bardziej polityczna. To mnie trochę uspokoiła, ale tylko trochę.

Marek_797

Czytanie ze zrozumieniem "trudna rzecz"

master_of_vinyl_donuts

Nie przejmuj się, może kiedyś dasz radę. Na poczætek zacznij po kilka razy czytać krœtki tekst. Tak jak ten mój. Możesz też poprosić o pomoc, przecież może ci ktoś wytłumaczyć.

Marek_797

Naucz sie pisać, bo czytać tez nie potrafisz miłośniku kurdupla od taboretu.

master_of_vinyl_donuts

Daj spokój to naprawdę świetna aktorka. A że dała się wciągnąć w tą propagandową szmirę to inna sprawa. Raczej nie całowała publicznie wodza po d .. jak Zelnik więc nie wiadomo jak ją do tego doprowadzili. Zresztą jak wygrają następne wybory to większość aktorów będzie skakać jak zagrają. Bo za karę będzie tzw. "areszt wydobywczy". A wiesz że nawet teraz kulsony potrafią rozebrać gościa do naga i zajeb... prądem traserem. Kobitki najpierw gwałcą. Boję się tylko jednego; żebym wtedy nie trafił na kulsonów pederastów.

wielki_hadron

Nie ma na fw., bo to nie film, ale świetnie zagrała w spektaklu "Klucz" w reżyserii W. Smarzowskiego (2004)

wielki_hadron

Jak to? Przecież dostała rolę w doskonałym "Smoleńsku".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones