Hanna Mikuć

7,2
1 860 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hanna Mikuć

Pani Haniu,widziałem trzy filmy z Pani udziałem i jestem pod dużym (bardzo pozytywnym) wrażeniem.Jest Pani niezwykle ciepłą osobą i Pani gra aktorska jest tak lekka dla Pani ,że nie moge wyjść z podziwu.Pani Haniu jest pani rodzynkiem polskiego kina.(tylko szkoda ,że tak żadko można Panią zobaczyć na ekranie.Poza tym chciałem również powiedzieć ,że ma Pani przepiękny i aksamitny głos ,który prawie dorównuje urodzie .Koleżankiz branży powinny Pani zazdrościć piękna duszy i spokoju wewnętrznego.Wspaniałe jest to ,że są jeszcze osoby takie jak Pani. .Życzę powodzenia w pracy i w życiu prywatnym.oraz samych suksesów.

użytkownik usunięty

Pani Hanno jest Pani SUPER :))
Nic dodać nic ująć - wnoszę to po obejrzeniu "Pieniądze to nie wszystko..."
Generalnie nie ma już chyba takich aktorów jak Pani, a szkoda.

Jeżeli kiedykolwiek odczytałaby Pani ten tekst to bardzo miłą niespodzianką byłoby napisanie do mnie maila: Radek - apaczus@apaczus.eu.org

Pozdrawiam serdecznie,
życzę dużo radości ducha oraz uśmiechu na twarzy!!! :)

To ciotka mojej koleżanki. A pozatym bardzo lubie tą aktorkę.

No jest taka super i w ogóle fajna!!
Najfajniej to zagrała tytułowa rolę w filmie „Lesi wróć” była tak super że na początku jej nie poznałem.

Hey

Pozdrawiam wszystkich fanów serialu M jak miłość a w szczególności małego Zdzisia który teraz sisia.

Ortalion

a czemu juz nie gra ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones