Hannah Murray

7,5
5 720 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hannah Murray

Jakieś dziecko co zagrało w Kumplach?

użytkownik usunięty
Anaissa

#3 miejsce. Wyżej niż inne mega utalentowane aktorki

Anaissa

"Kto to kur... jest?
Jakieś dziecko co zagrało w Kumplach?"

Tak. Dokładnie tak jak mówisz. Po co więc pytasz, skoro znasz odpowiedź? ;p

Niestety nie powiem jaką jest aktorką, bo nie oglądałam żadnego filmu z nią, za to w Skinsach zagrała idealnie, a dodać trzeba że aktor sam interpretuje postać, nikt nie kazał jej zagrać tak a nie inaczej, sama wygenerowała tą Cassie, którą znamy. To raz. A dwa, że "to dziecko" pokonało na castingach kilkaset osób, a to ju,z jest duże osiągięcie, bo bramy do show businessu są bardzo wąskie. Pamiętaj, że każdy kiedyś zaczyna.

"Wyżej niż inne mega utalentowane aktorki"
No i chyba lepiej że poszukują nowych twarzy, niż w kółko te same, jak u nas w Polsce? Dają szansę młodym :)

Anaissa

dawać 1/10 i jednocześnie dodać do ulubionych... brawo ;)

Anaissa

Dziecko to Ty raczej jesteś ;) - dajesz ocenę 1/10, i dodajesz ją do ulubionych, hah. Jest to aktorka, która zasłynęła rolą w serialu 'Skins' kochanie :).

littlemonsterlg

Dziecko to ty. Nie przedstawiaj się. A do ulubionych dodałam dla jaj.

Anaissa

Jaj to raczej nie masz, więc po co ta cała afera? :).

littlemonsterlg

Dobra dla żartów. Może być :D

Anaissa

Okey. Ale następnym razem nie nazywaj jej 'dzieckiem;', bo wątpię, że nim jest, skoro swoją rolą w 'Skinsach' pokazała wszystkim, że jest zajebiście utalentowanym 'dzieckiem'.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
littlemonsterlg

Tym gównie dla bananowej młodzieży?

Anaissa

Co to jest "Kumple"?

nikike

Polski tytuł do "Skinsów", (nasi tłumacze górą).

Gleek99

Górą, górą, poza tym w życiu by nie wstawili polskiego tłumaczenia do tytułu. Nie w tym kraju.

nikike

Chodzi Ci o np. "Skins: Kumple"?

Gleek99

Nie, chodzi mi o "Bletki".

nikike

Już myślałam, że gardzisz Skins'ami i się przeraziłam, bo masz LG w avie. Zwracam, więc szacunek!

littlemonsterlg

Spoko, tylko po co ten przecinek? ;)

nikike

Tzn. przeraziłam się, bo ubóstwiam Gagę! więc gdybyś gardził/a Skins'ami byłabym cięta :D

littlemonsterlg

Gaga jest genialna, Skins obok Dr. Who to mój ulubiony serial, więc nie ma o czym gadać. I o formę męską poproszę ;)

nikike

O! to podobne mamy gusta Panie Nikike :)

littlemonsterlg

Najwyraźniej :)

Anaissa

Kto to kur... jest?
Jakieś dziecko co prowokuje na filmwebie?

sabloo

Dziecko to ty.
Hahahahahahahaha

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bdk1985

Nie pasują bo pedał to określenie geja a ja jestem dziewczyną. Przykro mi...

Anaissa

w jezyku lengłicz gay mozna powiedziec o homoseksualnym facecie jak i dziewczynie , zreszta , nie o to chodzi , a o to ze wypisujesz bzdury , zadajesz jakies durne pytania , i chyba brakuje ci bycia w centrum uwagi, smutne

Anaissa

Jakaś Hannah Murray ma być lepsza od Grace Kelly?
Co to za ranking?!

mirandaxx

Za każdym razem się bulwersujecie, jakby nikt jeszcze nie zauważył, że to się szybko zmienia. Poza tym jakie to ma znaczenie? I jaki sens ma dawanie aktorce 1/10 tylko dla zbicia średniej? eh.

Anaissa

zagrała w skinsach i nagle gwiazda, moze te pare filmów jeszcze, i moze dzięki jej 'specyficznej grze aktrorskiej' jest lubiana, cos jak Kristen Stewart która robi ciągle te same minki, ale na to miejsce nie zasłuzyła, zdecydowanie, jest wiele lepszym aktorek które sa na scenie tteatralnej i przed kamerką wiele wiele wiecej lat niż ona i mają większe doświadczenie

zgagapierzona

Lol, jak można Kristen Stewart do Hanny Murray porównywać?

nikike

No w sumie racja, Kristen jest o wiele lepsza od Hanny. Chodziło mi o to, ze każda z nich ma 'specyficzną' gre aktorską, i po prostu MOIM ZDANIEM obydwie nie są jeszcze na tyle dobre, coś jak w fotografi, modelka robiąca ciągle te same minki na zdjęciach robi się nudna, to samo w filmach.

zgagapierzona

Ale w sumie prawda, jedna rola w Skins to jeszcze o wiele za mało, jak zagra w jakichś jeszcze 2-3 lepszych filmach dobre role, to wtedy można będzie coś więcej mówić.

nikike

Jest wysoko w rankingu, bo jest ładna, słodka, ma jak mówiłam ta specyficzną gre aktorską, nic wiecej (przynajmniej mnie) nie urzeka, i nie dałabym jej tego miejsca na jakim jest, bo aktorki które są dla mnie niesamowite bardziej by na nie zaslugiwały, ale to tylko strona, to tylko filmweb, w prawdziwym życiu wiadomo jakie osobowośći w Hollywood są najlepszymi aktorkami.

zgagapierzona

*i nie tylko w Hollywood, na całym świecie.

zgagapierzona

Przestańcie się czepiać aktorki. Zapewniam Was, że to nie ona siedzi na filmwebie i zawyża sobie średnią. Wina jest filmwebu i po prostu źle skonstruowanego rankingu. I potem właśnie jest tak, że ktoś zagra super jedną role i na podstawie tej roli jest potem oceniany i leci w górę. Więc krytykowanie aktorów tylko za to, że są wysoko w rankingu, a zagrali tak mało jest idiotyczne. W skinsach wykreowała znakomitą postać. Znowu, argumenty typu:"gówniany serial dla bananowej młodzieży", nie powinien rzutować na ocenę jej gry aktorskiej. Fakt, że tylu osobom się podobała i bardzo ciekawie zagrała, nie powinien być powodem drwin. Wręcz przeciwnie, powinniśmy czekać na więcej filmów z jej udziałem i mieć nadzieję, że znów będzie tworzyć tak ciekawe kreację, czego jej szczerze życzę. To, że jest młoda jest jej atutem, bo ma dużo czasu na ukształtowanie siebie jako aktorki. Jeśli jej się nie uda, to szkoda, że okazała się aktorką tylko jednej roli. Ale życzę jej, żeby tak to się nie skończyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones