Harrison FordI

Harrison J. Ford

8,6
98 494 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Harrison Ford

Bardzo fajny aktor poważny a zarazem humorystyczny tylko wielka szkoda że już mu zbyt wiele czasu nie zostało będzie ogromna żałoba jak już go zabraknie ;(

radas1998

Nie powinienem tak mówić ale jednak napiszę to ;(

radas1998

niby dlaczego "mało czasu"? ;o

xspider_2

7dych na karku nie wygląda ale to dużo może pożyje tak długo i będzie dalej grał w filmach tak jak Ernest Borgnine (R.I.P) no życie jeszcze młode :/

radas1998

Ford trzyma się bardzo dobrze jak na swój wiek, i faktycznie-nie wyglada, w Niezniszczalnych-bomba!
I kolejny Indiana Jones nadchodzi..... ! :)

xspider_2

Miejmy nadzieję :D

radas1998

Nie dramatyzuj, może jeszcze spokojnie pożyć 20-25 lat i grać w filmach.

xspider_2

Też uważałam, że świetnie się trzyma, aż zobaczyłam go na tegorocznych Złotych Globach.
Pierwsza myśl- przecież to już dziadek. Tym bardziej przykre, że przez długie lata był moim ideałem męskiej urody.

radas1998

Popatrz na takiego Iana McKellena, starszy tylko o 3 lata od Forda, a wygląda starzej, albo Christopher Lee, ma 92 lata i jeszcze gra w filmach. Nie znamy przeznaczenia, taki Paul Walker ginie w wypadku, a Robin Williams popełnia samobójstwo (chociaż okoliczności jego śmierci nie są jeszcze chyba wyjaśnione, śledztwo pewnie jeszcze trwa).

radas1998

Z całego serca życzę mu Oscara.

piczympoom

Podpisuje się pod tym. Co jak co, ale jemu się zdecydowanie należy. Jeszcze nie widziałam z nim złego filmu.

radas1998

Nie wysyłaj go do grobu! Może go nie znam i jak widać na przykładzie Robbina Williamsa (R.I.P.) można zatuszować swoje problemy, ale z tego co można poczytać (no i co widać) to on trzyma się bardzo dobrze. Ćwiczy, lubi swoją pracę i jak widać sprawia mu ona przyjemność i on sam mówi, że nie zamierza iść na emeryturę. Harrison może pożyć jeszcze kilka ładnych lat albo i dłużej, a może będzie najdłużej żyjącym człowiekiem na świecie? :D Kto to wie? Ale on się ma dobrze i tyle :D

użytkownik usunięty
radas1998

Pratt go już zastąpił więc nie ma problemu.

radas1998

''będzie ogromna żałoba jak już go zabraknie ''
Nie przeczę będzie wielka będzie żałoba

''wielka szkoda że już mu zbyt wiele czasu nie zostało''
Piszesz o fordzie tak jakby był schorowany ciężko i miałby lada chwila ,zjejść z tego świata . A przecież jak na swój wiek ford dobrze bardzo sie trzyma

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones