Harry Escott

7,3
196 ocen muzyki
3 filmy 2 seriale
2 filmy
1 film 1 serial
2 filmy
2 filmy
1 serial
1 film
1 serial
1 film
1 film
1 serial
1 film
1 film
1 film
SERIAL

Joan

2024
OnLine
Serial oparty na prawdziwej historii Joan Hannington, która w Wielkiej Brytanii w latach 80. i 90. XX kradła klejnoty. Pragnąc ochronić 6-letnią córkę, bohaterka ucieka od toksycznego związku z przestępcą Garym Darvilem.
SERIAL

Rebus

2024
OnLine
W mrocznym podziemiu Edynburga, sierżant Rebus zostaje wciągnięty w brutalny konflikt kryminalny, który staje się dla sprawą osobistą.
OnLine
Dwaj piłkarze z różnych środowisk nawiązują więź, dzięki której udaje się spopularyzować sport zarezerwowany dotąd tylko dla klasy wyższej.
OnLine
Młody mężczyzna przybywa do Pakistanu, by jako gość weselny dokonać porwania przyszłej panny młodej.
OnLine
Po piętnastu latach nieobecności, Ruth wraca do wioski żeby przejąć rodzinną farmę. Od śmierci ojca gospodarstwem nieudolnie zajmuje się jej brat.
OnLine
Sensacyjna historia brutalnego morderstwa młodej studentki pokazana z perspektywy dziennikarskiego śledztwa.
SERIAL

Nowy świat

2014
OnLine
Anglia, XVII wiek. Młody banita Abe zakochuje się w arystokratce Agnes.
OnLine
Do Londynu przyjeżdża przebiegły złodziej, Jacob Sternwood. Okaleczony przez niego w przeszłości detektyw Lewinsky chce ująć zbira.
OnLine
14-letni Arbor (Conner Chapman) i jego najlepszy przyjaciel Swifty (Shaun Thomas) zostają karnie usunięci ze szkoły. Chłopcy poznają handlarza złomem o imieniu Kitten (Sean Gilder), który zatrudnia ich do pracy. We trzech tworzą zgrany zespół, w którym doskonale się uzupełniają. Trwa to do momentu, w którym Arbor i Kitten zaczynają ze sobą rywalizować. Ich napięte stosunki prowadzą do tragicznego wydarzenia.
FILM

Wstyd

2011
OnLine
Brandon Sullivan nie potrafi znaleźć prawdziwej miłości. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy wprowadza się do niego jego irytująca siostra.
FILM

The Arbor

2010
OnLine
W 1977 roku 15-letnia Andrea Dunbar rozpoczęła pracę nad dramatem "The Arbor", opowiadającym o jej życiu na przedmieściach Bradfordu, w północnej Anglii. Trzy lata później dramat odniósł ogromny sukces w londyńskich teatrach. Dunbar stała się sławna i napisała kilka kolejnych dramatów na podobne tematy. Oscylowała wokół kilku stałych problemów: seksualnego wykorzystywania nieletnich, ciąż nastoletnich dziewcząt, uzależnienia od narkotyków oraz przemocy. Dunbar zmarła w 1990 roku, nagle, z powodu krwotoku, ale jej spuścizna przeszła do historii współczesnego teatru i dramatu.
OnLine
Reporter Daniel Pearl zostaje porwany przez pakistańskich terrorystów. Jego ciężarna żona robi wszystko, by go odnaleźć i uwolnić.
OnLine
Prawdziwa historia czterech brytyjskich muzułmanów, którzy zostają aresztowani, posądzeni o szerzenie terroryzmu i osadzeni w więzieniu na wyspie Guantanamo.