Hattie Morahan

Harriet Jane Morahan

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/505896/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":773,"rate":7.214747736093144,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/505896/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":4,"rate":7.25,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,2
773 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hattie Morahan
 • Bardzo proszę zmieńcie zdjęcie. Hattie jest dużo ładniejsza.
  http://style.blogs.com/photos/uncategorized/2007/11/09/image...
  http://www.telegraph.co.uk/arts/graphics/2008/04/21/bvhattie...

 • użytkownik usunięty

  Lucjana Nie jest takie złe, chociaż fakt, że można znaleźć ładniejsze. Akurat nie te, które podałaś, niemniej... A urodę ma rzeczywiście bardzo oryginalną. Nie jest klasyczną pięknością, ale akurat według mnie to atut.

 • Fajnie się z tym murzynem w Angielskiej Robocie. Szybka laska:D

 • Lucjana Jest ładną kobitką, a to zdjęcie jest najgorsze jakie widziałem. Ale możesz im tu pisać na zasadzie "gadał dziad do obrazu". Nie zmieniają nawet fałszywych opisów aktorów , np. http://www.filmweb.pl/o473662/Betty+Verg%C3%A8s
  Pisać do nich to jak pluć do rzeki.

 • Witek_9 Jak ci się nie podobał to zdjęcie to sobie zmień a nie narzekasz. Pewnie byś nie umiała zmienić a się mądrzysz. Może ktoś nie mógł lepszego znaleźć lub to mu się podobało każdy ma inny gust. Te co ty podałaś były straszne piszę to do Lucjana nie do kogo innego.
  Także zaczniej doceniać to co jest a nie narzekasz. Oki? Gdyby nie to zdjęcie prawie nikt by nie wiedział jak ta katorka wygląda jako ona a nie ucharekteryzowana w Rozważnej i romantycznej.

 • __CleoSertortii13 _CleoSertortii13 oczywiście, że każdy ma inny gust, to nie podlega dyskusji, jednak nie rozumiem dlaczego w pisaniu "Bardzo proszę, zmieńcie zdjęcie" dopatrujesz się wymądrzania ? Napisałam swój post w formie prośby, nie było w nim żadnego " zmieńcie to zdjęcia, ale już, bo to jest straszne i w ogóle nie macie gustu " - gdybym to napisała w ten sposób, wtedy Twoja krytyka byłaby jak najbardziej na miejscu, jednak czy według Ciebie wymądrzaniem się jest pisać "bardzo proszę" ?

  Witku_9 ja też uważam, że Hattie jest ładną kobietą z sympatycznym uśmiechem, a na tym zdjęciu niestety tego nie widać. Rozumiem też jednak, że Filmweb jest stroną wymagającą dużo pracy i dziennego weryfikowania danych, dlatego ciężko jest im ze wszystkim nadążyć ;)

  Pozdrawiam

 • Lucjana Bardzo apetyczna w Angielskiej robocie.