Heather O'Rourke

Heather Michele O'Rourke

8,1
779 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heather O'Rourke

dlaczego umarła?? miała tylko 13lat... proszę napiszcie...bo chcę wiedzieć!

amandaa9977

''Historia Heather O'Rourke to jedno ze smutniejszych zdarzeń świata filmu. Dziewczynka zmarła 1 lutego 1988, cztery miesiące przed premierą "Poltergeista III". Przyczyną śmierci były nagłe komplikacje związane z zapaleniem jelita. Miała niespełna 13 lat. Ona i Dominique Dunne pochowane są na tym samym cmentarzu Memorial Park w Los Angeles. ''

Źródło: KMF

amandaa9977

mówią, że na tym filmie ciążyła jakaś klątwa.

MiLusSia

Mała zmarła to od razu klątwa. Skomentuję to tak: litości...

Pinokio1983

Po prostu napisałam to co usłyszałam, nie mówię od razu, że tak było. Litości.

amandaa9977

Litości, no ok są ludzie ktorzy wierza w przerozne klatwy, duchy itp.
zeby rozwiac watpliwosci ja nie wierze, a mimo moze byc jakas prawda jesli chodzi o ten film gdyz heather nie jest jedyna aktorka 'Duch'a ktora zmarla po premierze czy w trakcie krecenia filmu panie Pinokio.

amandaa9977

Jej śmierć jest najdziwniejsza- na ogół nie umiera się w wieku 13 lat.. Nie w USA lat 80-tych.. Jak to możliwe że nie zdiagnozowali choroby? Może nie chodzi o jakąś tam klątwę ale może zaraziła się jakąś bakterią albo wirusem na miejscu kręcenia filmu? Ciężko uwierzyć w jej śmierć, taki blond-anioł...

paulina152

zdiagnozowali u niej chorobe crohna, czyli chorbe z autoagresji, stany zapalne ukl. pokarmowego. Leczyli ja sterydami dlatego w 3 czesci miala posterydowe policzki. Byla to bledna diagnoza gdyz dziewczynka miala wrodzone przewezenie jelit cienkich i zrobila sie nie droznosc i na stol trafila. Sama choruje na zapalenia ukl. pokarmowego i od 3 lat walcze od diagnoze, gdzie to ja nie bylam, niestety nawet w usa czeka sie ok. 2 lat na diagnoze , nie mowiac juz o dokladnym stwierdzeniu jakie to zapalenie.

Alis9

I jak tam u Ciebie po latach?

Ja_pitole

Pewnie nie żyje

korytoov

Moje kondolencje

amandaa9977

http://bezuzyteczna.pl/heather-orourke-89786

amandaa9977

Oczywiście nikt o tym nie wspomni,że dziewczynka była zgwałcona praeie,że na śmierć..Niby skąd to zapalenie jelita..
Ludzie nie zdają sobie sprawy jaki cholerny jest ten cały przemysl filmowy.
Spielberg i tak nie uwierzycie mi,że jest pedofilem prawda?
Więc poszukajcie w necie sami.

ramona_fw

Dokładnie tak,tez o tym czytalam.Macaulay Culkin tez cudem uniknął podobnego zakończenia,czytalam niedawno wywiad z nim,masakra

marcyska_10

Dokładnie. Culkin wszystko powiedział w wywiadzie w 2018 roku, i niejednokrotnie w tym wywiadzie wspominał Heather(nie tylko ją ale też inne dziecięce gwiazdy które w "niewyjaśnionych" przypadkach zmarły w bardzo młodym wieku) i co się z nią stało. Aż dziwne że Culkin wyszedł z tego cało i w jednym kawałku. Dziewczynkę wielokrotnie gwałcono a na samym końcu zamordowano. Niedowiarkom powiem tylko tyle że wystarczy dobrze pokopać a znajdzie się strasznie przerażające rzeczy. Hollywood to największy azyl i wylęgarnia pedofilskich elit które od lat się świetnie maskują i chronią takich właśnie zwyrodnialców.

John__88

Czytałem ten wywiad niedawno: spisek, satanizm i skórzane buty zrobione z zamordowanych dzieci... jak dla mnie brzmi to po prostu prowokacja albo próba zwrócenia na siebie uwagi przez Culkina

Skandal

Niestety nie. To jest dużo głębsze niż jedynie Hollywood.

jfjsas07

Nie rozśmieszaj mnie. Gdyby ktoś powiedział, że ma buty ze skóry ściągniętej z zadków Twoich dziadków to też uwierzysz czy poproszisz o dowody?

John__88

Aha, fajnie wiedzieć. Szkoda, że nikt jak dotąd nie dokopał się do tego mitycznego wywiadu radiowego z Culkinem we Francji i wszystkie cytaty zostały sfabrykowane, nie mówiąc o zdementowaniu calości przez agencję Culkina jak i rzekome francuskie "źródło" tych doniesień :)

ramona_fw

Skąd niby masz takie informacje? Różne rzeczy można o Spielbergu mówić ale masz jakieś konkretne info że skrzywdził tą dziewczynkę? Czemu kwestionujesz jej chorobę jelit? W 3 części miała napuchnięte policzki które mogły być przyczyną leków np sterydowych

ramona_fw

Brawo, wreszcie ktoś odpowiedział prawidłowo. Wyspa orgii Epsteina również miała Spielberga na liście, wielokrotnie tam był. Pizzagate, maile Hillary Clinton i Podesty, Bohemian Grove... Hollywood było i jest trzymane przez pedofili i lucyferianów, pod przykrywką masonerii.

Gwiazdy Hollywood to marionetki, kontrolowante w dużej części przez program CIA Monarch, pochodną słynnego MK Ultra. Teraz Kanye jest kolejnym, który o tym mówi. Niedawno Coolio został zabity, bo zaczął o tym mówić. To samo Avicii. Strona Vigilant Citizen opisuje od ponad 10 lat wszechobecne symbole satanistyczne w Hollywood. Stanley Kubrick to pokazał w filmie "Oczy szeroko zamknięte" i został zabity zaraz potem.

Wiem, że brzmi to wszystko jak brednie mało inteligentnego 14-latka, który naoglądał się filmików na YouTube. Sam dokładnie tak kiedyś myślałem, ale po dogłębnym zbadaniu tematu przez parę lat, niestety nie ma już sposobu, żeby to zanegować.

amandaa9977

nie żyje bo iluminaci ją zabili gwałcili itd proszę zobaczyć kim naprawdę był Spielberg. Całe Hollywood to propaganda i pedofilska mafia

amandaa9977

W trakcie prac nad filmem Duch III zmarła na stole operacyjnym na atak serca i sepsę z powodu źle zdiagnozowanej kolki jelit. Pochowano ją na Westwood Village Memorial Park Cemetery (dzielnica Los Angeles).

https://pracuj24.pl

Rafpix

Informacje jakoby zmarła podczas prac na planie filmu są nie prawdziwe. Heather zmarła na początku 1988 roku a zdjęcia do „Ducha III” były realizowane pod koniec 1987.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones