Helena Englert

5,0
2 210 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helena Englert

Kolejna która jedzie na nazisku rodzica....

maciekd_filmweb

Na czym?

32ywis

chodziło mi że jedzie na nazwisku ojca... przepraszam za literówkę, post pisany na tablecie...;-)

maciekd_filmweb

Rozumiem że Ty byś w ten sposób nie "jechał", mając taką możliwość?

32ywis

Talent broni się sam.Sławni rodzice to niekoniecznie utalentowane dziecko, ale sławni rodzice to zazwyczaj dziecko w branży. Szkoda, bo prawdziwe talenty się marnują, tylko dlatego, że nie maja albo nazwiska albo możliwości wypłynąć.

Kasia_Ochota_1994

Pięknie ,acz brutalnie ujęta prawda. Co do samej ''aktoreczki'' to jedna z najgorzej grających osób jakie w życiu widziałem.

disco_man

Dojrzewałam na sztuce aktorów pokolenia przedwojennego. To był kunszt, wirtuozeria, sztuka. Teraz karmią nas badziewiem i myślą, że to kupimy? Dopóki mamy własne mózgi, nie będziemy zachwycać się panią Heleną, tylko dlatego, że nosi nazwisko Englert, nie Kowalska. Według mnie ta osoba nie ma talentu.

Kasia_Ochota_1994

Pewnie, że nie ma, a co? Neptyzm i korumpcja, otco. Pzdrawiam pokolelenie przedwojenne

maciekd_filmweb

A na jakim ma jechać,skoro tak się nazywa.

Liv4

może wyjdzie za mąż i wtedy pojedzie na nazwisku męża ? ;)

kama_2

I super, miło, że córka pana Jana też jest aktorką.

Liv4

Popatrz na Nicolasa Cage, co jest w pierwszym zdaniu opisu osoby. A co z tego wyszło to inna historia ;-)

maciekd_filmweb

A na czyim nazisku ma jechać? Na nazisku Roberta Kubicy?

Pawcio_filmaniak

Popatrz na Nicolasa Cage, co jest w pierwszym zdaniu opisu osoby. A co z tego wyszło to inna historia ;-)

maciekd_filmweb

JESTES DEBIL I TYLE , i chyba nie ogarniasz że aktorzy też mają dzieci a ich dzieci mają po nich nazwiska ...

shadow87

Ale nie zawsze maja po nich talent, co widać "na załączonym obrazku".

maciekd_filmweb

To co ona nie może być aktorką jak ma takiego ojca? Ma iść do innej pracy, żeby ludzie się nie rzucali? XD

dimestorediamond

Jeżeliby FAKTYCZNIE miała talent to spoko, a tak to jest kolejne dziecko nepotyzmu i nic więcej, Gdyby nie nazwisko, które ma jakie ma, to nawet o role statystki byłoby ciężko, z jej 'talentem' https://www.youtube.com/watch?v=26ENcEtKTQk młodszemu stuhrowi np nie można zarzucić, że dostaje role za nazwisko ojca, bo u niego talent sam się broni, tutaj niestety nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones