Hugh FraserI

8,2
1 102 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Fraser

No, dobra, będę pierwsza. Świetnie dobrany aktor do roli Hastingsa. Mankamentem jest tylko fakt, że wklejali tę postać także do filmów, nakręcanych na podstawie powieści w których nie występował.

E_skimoska

Nikt nic nie napisał, bo wszyscy zachwycają się samym Poirotem ; ))

A ja mimo to uwielbiam także Hastingsa ^^

E_skimoska

Jako Hastings jest wspaniały :D Uwielbiam tę wykreowaną przez niego postać. Niestety nie czytałam jeszcze książek, ale myślę, że nie jest tak strasznym błędem wprowadzenie go do części, w których go być nie powinno. Dzięki niemu film nabiera pewnej lekkości, humoru. Nie wyobrażam sobie odcinka bez kapitana Hastingsa.

Reveuse

ja czytałam książki, nadal chętnie to robię, ale zgadzam się z Tobą. zauważyłam, że Hastings jest miłym dodatkiem do tych filmów, dużo wnosi jego postać. łapię się na tym, że kiedy go nie ma, to sobie myślę: "Gdzie jest Hastings?".

E_skimoska

świetna kreacja Hastingsa- prostoduszny, naiwny i jednocześnie czarujący dżentelmen

E_skimoska

mnie się zawsze podobały najbardziej te książki gdzie był Hastings :) a Hugh jest świetnym wyborem do tej roli :D nie mogłabym sobie wyobrazić lepszego, taki totalnie angielski Anglik ;) :D jest też świetny w roli Wellingtona w filmach o Richardzie Sharpe'ie :)

E_skimoska

Ja niestety nie podzielam zachwytów nad jego rolą Hastingsa, w ekranizacjach zrobili z niego pół-kretyna, zawsze się ośmieszającego, z którym Poirot się nie liczy i którego traktuje jak łagodnego debila. W książkach owszem, Poirot zawsze jest górą, ale H. jest normalnym człowiekiem, jak każdy z nas, a nie downem. Poirot jest zdystansowany, ale nie pogardliwy wobec niego. Czuć prawdziwy szacunek między nimi, a nie taki układ "pan i jego kundelek". Ale to po połowie dlatego, że Suchet jako Poirot też mnie nie przekonuje;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones