Hugh GrantI

Hugh John Mungo Grant

8,1
42 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Grant

albo jeśli nie obrony ....to może choć na stronę neutralną.
Powiem tak. Facet jak na niecałe 50 lat trzyma się naprawde niesamowicie i jest na czym oko zawiesić - to już jest plus - nie trzeba wstawać po pilota i zmieniać kanał jak tylko jego twarz pojawi się w TV. Poza tym .....co wam przeszkadza że Hugh widoczny jest tylko w romantycznych komediach ? Może kurcze poprostu dobrze się w tym czuje. ŚP Benny Hill też grał w samych komediach w których na dodatek za bardzo wątku jakiegokolwiek nie było widać .... Rowan Atkinson - słynny Pan Fasola - ....Czarek Pazura - zawsze będzie kojarzony z "13 Posterunkiem", Chuck Norris ze "Strażnikiem z Teksasu" a David Duchovny z ufolutkami !!!!!!!!!!!!!! Nie podoba wam się - to na niego nie patrzcie, nie oglądajcie filmów gdy wymienią go w czołówce i dajcie żyć.
Mnie filmy z nim poprawiają nastrój ( choć w American Dreamz ....było smutno ) a wszelkie momenty gdy puszcza komuś oczko albo uśmiecha się ....no .....
Ja go będę bronić.Facet jest OK.

anka2a

Potwierdzam potwierdzam:) Nie rozumiem dlaczego inni sie go tak czepiaja... Może chca zwrócic na siebie uwagę albo po prostu lubią siać zament, obrażać innych, ich poglądy itd. Ja go lubie i mam gdzies co bandą walniętych idiotów o nim pisze:)

anka2a

popieram;] Hugh jest dobrym aktorem i dobrze sie trzyma;] Kazdy ma prawo grac w filmach jakich chce jesli gra w samych komediach to co ludziom do tego? jego wola...

anka2a



Bardzo go lubię, dobry aktor !!!

green_eyes17

Popieram!!! To super aktor!! Inni mu po prostu ZAZDROSZCZĄ i tyle!!!!!

anka2a

Heh. Odnosząc się do mojej poprzednickzi niekoniecznie zazdroszczą.
Ale ja również przejdę na stronę obrońców i powiem, że chocby sobie Hugh grał i w trzystu komediach romantycznych, to co to niby przeszkadza, jeżeli jest zawsze tak samo przystojny, sympatyczny (oh tak. weri weri sympatyczny) i bezbłedny?
Otóz nie przeszkadza. Niechże tam będzie nasz Grant i ma się jak najlepiej. Jeżeli miałabym wybierać między Bloom'em, Pitt'em, bądź Depp'em i Grant'em to wybrałabym własnie Grant'a. I nie pytajcie dlaczego. Po prostu i już. I nie twierdzę, że Johny (a zapewne znajdą się tu jego gorliwe fanki) jest gorszy od Granta. Ja go po prostu bardoz lubię i niewazne jaki jest w zyciu prywatnym (jezeli ktoś będzi chciał mi tu jakieś głupoty o tym gadać)tylko jak on sie prezentuje na ekranie. Czyż nie?
ktoś chciałby mnie poprzeć? :)

Kaliope

oczywiście ja popieram :)
Aktora ocenia się na podstawie tego jak gra i jak się prezentuje na ekranie..... a nie na podstawie tego czy i z kim spał, czy był trzeźwy czy pijany i czy mu się w życiu powodzi

anka2a

Oczywiście podpisuję się pod tym. Na tej stronie ocenia się jego grę aktorską, którą bardzo lubię, a to, że gra w komediach romantycznych, co w związku z tym? To gatunek filmów, jak każdy inny.
Jakiś czas temu oglądałam wywiad z nim na TVN Style, ten człowiek ma nieskończone poczucie humoru, a do tego angielski akcent, który uwielbiam :)

anka2a

potwierdzam:):) ja go uwielbiam...i mogłabym patrzeć na niego całymi dniami i nocami.. on jest niesamowity:):):*

lemon_ice

Jest wspanialym aktorem, film z jego udzialem jest strzalem dziesiatke!!!!! Zawsze zabawny, czarujacy, lekko niesmialy.
Uwielbiam go!!!!!

anka2a

ja rowniez bede bronic ...eee... Munga ^^
:D

nie wiem co komu przeszkadza,ze facet gra praktycznie tylko w jednym typie filmów? moze gra tylko w jednym,ale przynajmniej jest w tym dobry!
troche za bardzo jest czasem taki ciapowato-delikatny :D:D
ale własnie to jest urocze :D

ja go lubie :D

pozdrawiam:)

anka2a

Ja też się podpisuję. Fajnie gra w komediach romantycznych, a talent aktorski ma co udowodnił np. w "Był sobie chłopiec". Jak dla mnie jest w porządku. Meg Ryan też gra niemal wyłącznie w takich filmach, a jej jakoś tak nie krytukują.

wiola99

A ja będę neutralna i powiem, że niech tu ludzie piszą i krytyczne uwagi i te obronne. Każdy ma prawo wypowiedzieć swoją opinię. Ja uważam, że rzeczywiście jest dobrym aktorem. Powinno się robić to, co się lubi i w czym się jest dobrym, więc niech on sobie gra tylko w kom. romantycznych. :) Natomiast nie zgodzę się z tym, że jako aktor jest lepszy od Deppa. Moim zdaniem John Depp jednak lepiej gra. ;P

cyla

Ja go lubie i uwielbiam oglądać z nim filmy. Jest strasznie przystojny i az miło sie tv ogląda ;P

Heh! Jakie wyznanie od razu sie lepiej poczułam hahahha!

anka2a

Ja również bardzo lubię Hugh Granta. I za to jak gra i za to jak wygląda, bo jednak wygląd ma zazwyczaj coś do rzeczy :) Jednak lubienie jednego aktora i powoduje, ze nie lubię innych hcoćby tych już wynienionych. Jestem zarówno jego fanką, jaki i J.Deppa czy innych aktorów. A skoro Grant lubi grać w koediach romantycznych to mi to nie przeszkadza, a wręcz uwazam, ze się do tego jak najbardziej nadaje, bo w końcu jeden aktor musi grać w komediach,a drugi w dramatach :) Uwielbiam widzieć jego czarujący usmiech i rozmarzone oczy kiedy jest tak cudnie filmowo zakochany. Chociaż przyznam, ze miło mnie zaskoczyła rola w "Krytycznej terapii"

My_Sunset

w koncu jakies pocieszenie ;o myslalam ze na tej planecie juz tylko ja uwielbiam jak gra Hugh! bo ciagle tylko slychac jakies slowa krytyki wobec niego.. a ja lubie patrzec jak gra.. zawsze jest taki czarujacy i rozbrajajacy tym co robi ;D no i mimo wieku calkiem, calkiem sie trzyma ;D szkoda tylko ze na razie nic nie slychac o jakims nowym filmie z jego udzialem :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones