Ian McKellen

Ian Murray McKellen

8,8
68 793 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian McKellen

Za to że jest gejem dałem mu 9 ale i tak świetnie zagrał wrzystkie role jakie widziałem

dominikk07

Hahaha za to , że jest gejem ? Nie wiedziałam , że filmweb jest do oceniania aktora za jego orientacje seksualną -,- Myślałam , że to bardziej liczy się gra aktorska , ale co ja wiem ....

Ada_xD_14

Każdy ocenia subiektywnie, wszystko co chce i jak chce. Od tego jest filmweb :D

Ada_xD_14

Mało tego. Polańskiego oceniamy za pochodzenie i sprawy sprzed 40 lat, Deppa za nadmiar fanek, Travoltę za cmoknięcie faceta, a Scarlett Johansson za tyłek.

Troublesome

Co gorsza Travolta wystąpił jako kobieta w 'Lakierze do włosów'... mocno podejrzane ;)

TangoAndWaltz

Tego już za wiele! Usuwam ze znajom... z ulubionych! ;p

dominikk07

Dlaczego ciągle się dziwie widząc takie wypowiedzi.....

dominikk07

I pomyśleć że tacy ludzie głosują w wyborach.
Nic dziwnego że za każdym razem wygrywa ktoś pokroju tuska.

dominikk07

czyli homoseksualizm sprawia,ze nie jest tak dobrym aktorem jak ktoś hetero? Fajnie wiedzieć :(

awksom

Nah, Władca pierścieni.

dominikk07

a jakby był hetero ale zdradzał swoją żonę, ćpał i był alkoholikiem to może w twoim odczuciu już by było OK bo byłby "normalny" i zasługiwałby na 10? żenada, homofobie

Phony

no i co że jestem homofobem ale top nie prawda że on si ę taki urodził tylko mu odwaliło ale nie lubię taki typów ja mówisz że ćpają ale są hetero im też odwaliło.

dominikk07

widzę, że wiedza jeszcze z zeszłej epoki
jak masz zamiar się wypowiadać o przyczynach medycznych orientacji seksualnej to najpierw trochę poczytaj (tylko nie Fakt i nie onet czy wp) bo się ośmieszasz

użytkownik usunięty
Phony

Dokładnie, gościu do mądrych nie należy.

i zapomniał, że homoseksualizmu się nie leczy, ale już homofobię jak najbardziej

Phony

Homoseksualizm jest niezgodny z naturą. Potem tacy homoseksualisci sie dziwią że Pan Bóg ich nie kocha

mejbirdus

No tak ale przepraszam wszystkich że jestem prawdziwym Polakiem czyli katolik antysemita i tradycyjnie homofob.

użytkownik usunięty
Phony

Homofobia to pogląd na temat homoseksualizmu i naturalna reakcja każdego Homo Sapiens. Chyba że jesteśmy Erectus... O! Jak zbieżność nazw!

dominikk07

Oby Twoje dziecko okazało się gejem. Ciekawe czy dałoby ci to trochę rozumu.

Richard_Alpert

na szczęście nie wychowam dziecka w tolerancji do pedalstwa więc jest bardzo mała szansa że będę miał dziecko pedała.

dominikk07

haha widać jak jesteś ułomny i jaką masz zerową wiedzę, akurat tolerancja nic do tego nie ma, tylko genetyka. Szkoda dzieciaka, ale może jakbyś miał syna geja, czego Ci życzę z całego serca, to byłaby to odpowiednia nauczka dla idioty jak ty.

dominikk07

Oby cię grupa mężczyzn zgwałciła w dupę.

dominikk07

Samobój, automasakracja i inne synonimy.

Phony

Za to, że się nie zgadza z homoseksualizmem od razu jest homofobem. Ale wy ludzie pie*dol*cie! Rozpoczyna się komuna, nie można mieć własnego zdania.

robert163

za hitlera bylo lepiej

mejbirdus

Nie, że było lepiej, tylko, że były niższe podatki!

RustyRyan

Nie musisz mnie oświecać, ja tylko zacytowałem polskie, tendencyjne media.

mejbirdus

Ja tylko zacytowałem Janusza KM :-)

RustyRyan

Doskonale o tym wiem, może porozmawiajmy o tym, że strzelałby pan do górników :D

mejbirdus

Zawsze troszkę się gwałci.

robert163

A jak się nazywa osoba, która nie toleruje homoseksualizmu?

Phony

Przeczytaj najpierw co to znaczy homofobia, a potem się wypowiadaj. Ja też jestem przeciwny homoseksualizmowi, ale ani ich nie atakuję, nie terroryzuję, nie wyzywam na każdym kroku, a tym się właśnie zajmują homofoby. Dzisiaj to jest w modzie, wszystkich tylko nazywać homofobami i propagować tą nienaturalną formę.

robert163

Proponuję abyś jeszcze raz zapoznał się z najbardziej popularną definicją homofobii, potem wszedł z powrotem na ten temat i przeczytał wypowiedź autora. Homofob nie musi być osobą, która biega po ulicy krzycząc "pedały do gazu".

Phony

Ok, ale wy już przesadzacie. Wszystkich, co tylko "krzywo spojrzą" już nazywacie homofobami! Teraz już nic nie można powiedzieć, żeby nie zostać obrażonym! Opanujcie się trochę! "Najpopularniejsza definicja", jak jest wg Ciebie najpopularniejsza definicja? Ktoś kto nie zgadza się z homosksualizmem jest od razu homofobem? To już jest narzucanie innym swoich poglądów. Nie zgadzasz się z nami to jesteś już wyklęty i obwieszony przezwiskami!

robert163

Jeśli dla Ciebie sugerowanie się czyjąś orientacją seksualną czy wystawianiu ocen nie jest homofobią to rzeczywiście nie mamy o czym rozmawiać.

Na czym polega niezgadzanie się z homoseksualizmem? Nie zgadzać to się można z poglądami politycznymi, urządzaniem parad, a nie z orientacją seksualną.

Phony

Nie chciałem użyć słów "nie tolerować", bo też byście to nieźle podpięli. Może rzeczywiście zostawmy to na tym poziomie, bo może jeszcze tu dojść do starć, zwłaszcza jak gospodarz tematu nie zabiera głosu w tej dyskusji. Po co my mamy pluć na siebie. :)

robert163

Masz rację :)

użytkownik usunięty
Phony

Jest to zwykła, naturalna reakcja na myśl o dwóch pie***lących się facetach.

Phony

Ja myslalem, ze fobie to strach przed czymś.

Phony

dlaczego do kur*y nedzy, jeżeli czlowiek nie lubi gejów to od razu nazywa się go homofobem?? Moge ich nie lubić i nie wtrcac sie w ich zycie, no kur*a moge czy nie moge? zachód i poprawność polityczna sprała wam mózgi..

Olipatka

Wystawianie aktorowi słabej oceny, bo jest gejem to homofobia i nie ma to żadnego związku z zachodem czy poprawnością polityczną. Nie ośmieszaj się tym bełkotem dresa spod budki z piwem.

Phony

Powiedz, co jest takiego postepowego w ruch#niu sie w dupe przez obu Panów? W jakim świecie ja żyje, gdzie jakaś tępa idiotka uważa się za kobiete na miare 21 wieku? Osiągnij coś w imie nauki, zajmij sie czyms konstruktywnym i wtedy głoś hasła nowoczesności. Ale ty zamiast tego wytykasz ludziom rzekomą homofobie jakby to kur@a było sprawą przednią w naszym swiecie. Wracasz do starożytności. Zaraz się z rzygam, Twoja głupota mnie boli.

Olipatka

Zakończyłam czytanie twojego bełkotu na 7 słowie twojej wypowiedzi. Z upośledzonymi psychicznie ludźmi nie mam zamiaru dyskutować.

Phony

Tak sobie wmawiaj, po prostu brak ci argumentów.
Taka postepowa jestes a sie z uposledzonych smiejesz? gejow nie mozna obrazac ale ludzi uposledzonych juz tak?

Co za tepa su@a z ciebie xD

Olipatka

hetero tez ru**ja (uzywajac twojego gwarowego jezyka) w dupe ,wiesz co to anal? pan wklada pani w tyłek ,reszte sobie dopisz ,bo jak widze twoje zycie seksualne zatrzymało sie na machaniu raczką,wiec nie brzydz sie tak tym odbytem ,bo odbyt to odbyt, faceta czy kobiety

Justyna_0288

I co w tym postepowego? bo o to w tym wszystkich chodzi bystrzaku. Po co sie wcinasz jak nie masz nic konkretnego do przekazania? Nudzi ci sie to idz sprzatnij kupe po moim psie.

Olipatka

nikt tu nie mowi o zadnym postepie ,cos ci sie ubzdurało polaczku-bystrzaku
postępowego nic nie ma ,a kto twierdzi ze jest? WTF?
tak sie brzydzicie gejami bo wsadzają sobie w tyłek a hetero robia to samo ,lepeij psa uzywaj do czego innego wtedy sie moze czegos dowiesz

Justyna_0288

Kto tak twierdzi?? Włącz sobie pierwsza lepsza tv, gdzie udzielaja sie homoseklsualisci, osoby z lgbt. Cale te zamieszanie z homosiami idzie na rowni z postępem według NICH samych. Ty ciemna, durna maso. Mój pies ma wiecej IQ niż Ty, wiec zdecydowanie wole rozmawiać z nim niż z tobą tepaku xD Nikt u sie ich nie brzydzi, zawsze byli i beda ale wkulwia mnie te pierdo##enie o nich, jakby to byl problem na miare naszych czasów.

Olipatka

Nie śmieję się z upośledzonych ciołku, po prostu stwierdzam, że masz nierówno pod sufitem o czym świadczy chociażby fakt tego, że nie umiesz używać racjonalnych argumentów, a uciekasz się do rzucania wulgaryzmami i uderzasz w agresywny ton.

Phony

Wyśmiewasz moje domniemane upośledzenie, myślisz, że ta choroba jest mało poważna? Weź ogarnij, co za su###ka. Przejdz się do szpitala, zobacz jak ludzie cierpią. Żenująca jest Twoja postawa.Przypominam, że to Ty w dalszym ciagu nie odpowiedzialaś na moje pytania wyżej !!!!!!! Calm down bicz.

dominikk07

Za to ,że jest gejem dałem mu 10!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones