Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
11 007 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

Przydałby się kolejny temat Day Lewis vs (Ian), gdzie lotr12345 (gdzie jesteś?) ,by go skutecznie wypunktował i udowodnił ,że jego miejsce jest grubo poza pierwszą setką.

Jego miejsce w rankingu dowodzi ,że polskie nastolatki nie znają się na filmach i aktorstwie, bo jak inaczej skomentować że zbiera takie oceny jak Pacino, De Niro itd. ? - Głupota plus niewiedza.
To jakim jest człowiekiem i jaką ma buźkę nie może wpływać na ocenę aktora ,co już tutaj niejednokrotnie zobaczyłem.

Tak jak ktoś niżej napisał, chyba jedynym rozwiązaniem jest zablokowanie osobom ,które nie ukończyły 16 możliwości oceniania.

Ode mnie dzisiaj leci jedyneczka (choć wiem ,że zasługuje na trochę więcej) za to ,że nastolatki blokują drogę do Top 35 znacznie lepszym aktorom ,często wybitnym.

bartekcz92

Kochany, tylko nie sprawdzisz tego, ile kto ma lat, zacznijmy od tego;)

WhiteDemon

Wiadomo. Bujam tylko w obłokach :)

bartekcz92

Pomarzyć dobra rzecz;)

WhiteDemon

Zgadza się. Trzeba póki Tusk nie zabroni :)

bartekcz92

Niestety, niewesoła przyszłość nam się szykuje...
Tak to jest - jak się na Donalda głosuje;)

WhiteDemon

Miło ,że nie jestem osamotniony w takowych poglądach. Temat rzeka , tylko Polski szkoda.
Dopóty nie opodatkuje możliwości oglądania filmów i seriali online jeszcze jakoś wytrzymamy :)

bartekcz92

XD
Cicho sza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones