Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
11 016 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

Ian rozstał się z Niną Dobrev. cieszycie się?

anaGirl123

Z tego co wiem to jeszcze nic pewnego, żadne z nich nie potwierdziło tych doniesień. Ja mam nadzieję, że to tylko plotki, bo bardzo ich razem lubię.

hearther

ja tak samo, oby nie :)

anaGirl123

Nie. Ale jakoś mnie to nie dziwi. W końcu jak długo można ciągnąć taką szopkę pod publiczkę.

anaGirl123

Może to oznaczać że to Delena jednak będzie endgame w serialu. Dzięki temu już nie byłoby potrzeby ciągnąć tego w życiu. Ale to tylko domysły.

WhiteDemon

trochę mi to podjeżdża pod Pattinsona i Stewart jak doszło do "niby zdrady", żeby promować ostatnią część Zmierzchu. Chcą podsycić finał 4go sezonu TVD, który też promuje The Orginals, pewnie stąd wątek rozstania ;). Jednak jeśli to prawda to myślałam że Ian i Niną są trochę poważniejszą parą i nie używają swojego związku w celach zawodowych, no ale....

Chadka

Dobrze że podałaś przykład Pattka ze Stewart, dokładnie tym samym mi zajeżdża:) Niestety. Taki jest ten zasrany szołbiznes, mąci ludziom w głowach, artyści robią takie rzeczy bo producenci naciskają, bo to się lepiej sprzedaje, takie życie.

anaGirl123

Skąd wiesz ze się rozstali?

patrycja_1995

pudelek. ale ostatnio schodzi na psy(!) więc nic nie wiadomo. wg mnie robią sb reklamę serialu albo od początku udawali. no nic. taka praca

anaGirl123

Nie rozumiem, czemu miałabym się cieszyć lub nie. W końcu to ich prywatne życie i niech robią to, co chcą.

Claudie33

no cóż, niektóre znane mi fanki Iana tak się cieszyły jakby to znaczyło że one będą jego następnymi dziewczynami

anaGirl123

Też znam takie haha, głupota moim zdaniem ;P
Jeśli faktycznie rozstał się z Niną to szkoda, lubiłam ich jako parę. Mam jednak nadzieję, że to tylko plotki.

anaGirl123

Pozostaje mi cieszyć się, że ludzie, których znam, odróżniają rzeczywistość od swoich snów :) Nigdy nie zrozumiem takich ludzi. Po co tak ekscytować się cudzym życiem?

Claudie33

jak się nie ma swojego to czyimś trzeba ; D

anaGirl123

Hahah racja ;)

anaGirl123

Jakoś dziwnie mnie to nie obchodzi... :D

anaGirl123

podobno sie rozstali ale nie wiem czy to dla kogokolwiek powód do radosci

anaGirl123

Nie. Nie cieszy. Nie cieszą mnie cudze nieszczęścia. Średnio zaś w to wierzę , to tak na marginesie, stanowią ładną parę i życzę im jak najlepiej choć nie zamierzam śledzić tej historii miłosnej.

dona.marie

Jeśli się rozstali, to mnie jest przykro, wyjątkowo urodziwa para( na pewno fizycznie) :)). dopingowałam im:)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones