Grupa kobiet w nadmorskim miasteczku zarabia na życie, zbierając owoce morza. Gdy lokalne zakłady chemiczne zatruwają wodę, poławiaczki muszą wraz z kapitanem kutra znaleźć inne źródło utrzymania, zaczynają więc nurkować tam, gdzie zatopione są przemycane towary.
W 1991 roku rozpoczyna się wojna domowa w Somalii. Ambasadorzy Korei Północnej i Południowej łączą siły, aby uciec z piekła, które właśnie się tam rozpętało.
W roku 645 naszej ery cesarz dynastii Tang wyrusza na podbój królestwa Goguryeo. Niepokonana armia cesarza zdobywa kolejne fortece, stopniowo zbliżając się do stolicy. W jednej z krwawych bitew ginie brat wojownika Sa-moola. Sa-mool, awansowany przez króla, zostaje przydzielony do wykonania tajnego zadania.