Irena Jarocka

7,2
193 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Irena Jarocka

jaka Ona była wspaniała, wręcz najwspanialsza. Punkty posypią się jak dla jakiejś międzynarodowej gwiazdy filmowej a to tylko dlatego, że umarła. Wielki żal po człowieku ale ludzie nie przesadzajcie to jest portal filmowy a nie muzyczny.

Pozostała po niej muzyka, wszak nie moja bajka ale jednak, była jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek.

[*][*][*]

lalala

Ale tych gwiazdek w kwadratowych nawiasach nie musiałaś dawać. To i wysyp 10/10 jest najbardziej wkurzające na portalach internetowych w takich sytuacjach.
Dałam jej 7 ze względu na piękny głos i piękne piosenki. Nie przesadzam z dziesiątkami bo one są dla tych, którzy naprawdę zasłużyli.

lalala

No właśnie. Ale szkoda kobiety. Rok temu śpiewała w moim mieście.

Anaissa

widzę że tradycyjne polskie piekiełko się rozkręca.

Faraon_5

Nie róbcie z siebie nie wiadomo jakich sztucznych komentatorów życia publicznego, satyryków. Co do samej Ireny Jarockiej, nie będę wystawiał bo musiałbym wystawić 8/10. czyli taką ocenę jaką ma m.in Clint Eastwood! A teraz na poważnie, bo widzę że wiele ludzi zagląda tutaj ponieważ pani Irena zmarła.

Jestem z rocznika 1993, jednak jakoś szczęśliwie, lub nie, wychowałem się na piosenkach lat 60. 70, 80. Między innymi na pani Irenie Jarockiej. Jedyna refleksja jaka przyszła mi po jej śmierci to... tak licznie odchodzą, w ostatnich 6 miesiącach Karin Stanek, Violetta Villas, Irena Jarocka i pewnie jeszcze niejedna osoba którą powinienem tutaj wymienić. Ja nikogo nie będę zachęcał do Polskiej muzyki, bo jak lubi Lady Gagę to niech ją lubi. Stwierdzam po prostu fakt że Polska tak jakby robi się... niewyraźna. Pozdrawiam serdecznie, i obiecuję wspomnieć w modlitwie o pani Irenie Jarockiej.

lalala

I nic się nie zaczęło... raczej skończyło... Irena Jarocka była kobietą o pięknym głosie i artystycznej duszy, miłej aparycji i niebagannych manierach, o czym świadczą brak niepochlebnych artykułów o pani Jarockiej na Pudelku itp. serwisach oraz wspomnienia ludzi, którzy Ją znali. Cześć Jej pamięci!

lalala

Coś ci nie pasi, buraku?

Hagan

Nie, ćwoku czosnkowy!

lalala

Jesteście okropni! Wykorzystujecie śmierć artystki, aby się wygłupiać. Była wspaniała i jest wspaniała. Kochany człowiek i wielki artysta. Dla wielu właśnie Jarocka jest ikoną polskiej piosenki. Darujcie sobie zbędne komentarze na jej temat. Pokój jej duszy. IRKA ZAWSZE BĘDZIE Z NAMI ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones