Itzan Escamilla

6,8
1 672 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Itzan Escamilla

Tak sztywnej, sztucznej i denerwującej postaci w jakiejś produkcji dawno nie widziałam. No po prostu mistrzostwo w odpychaniu od siebie oglądających. Jego gra była na serio tak mało wiarygodna, że nic innego tylko ocena 1 ode mnie dla niego. Serio, gdyby postać Samuela w ''Szkole dla elity'' zagrał jakiś inny aktor z pewnością byłaby ona ciekawsza. Tylko moja opinia, ludzie mają różne opinie, komuś, może się akurat podobało :D

Ki630

W sumie nie miałam jakoś ochoty zwracać uwagi na jego grę aktorską, bo zapatrzyłam się na oczy... I nie przestałam do ostatniego odcinka...

zlatawiecz

Ooo ja tak samo! Ta głębia spojrzenia.. I to jak patrzył na Carle w 2 sezonie. Aż miałam ciarki. Moja ulubiona para i ulubione postacie ❤️

Ki630

Jak dla mnie jego gra była świetna. Miał odegrać zupełnie inny charakter niż jego brat i to się udało. Do tego wyróżniał się dojrzałością w porównaniu z resztą uczniów. I jeszcze przystojny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones