Jacek Łuczak

8,6
5 123 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Łuczak

Najwaspanialszy łódzki aktor..Kto go widział w "szalonych nożyczkach" ten wie. Tonio, ich liebe dich!

Vampire_Nataliee

Ja również bardzo Go lubię. Chodzę na Szalone Nożyczki tylko ze względu na Niego. Trzeba przyznać - Jacek Łuczak nie ma sobie równych!!!

Vampire_Nataliee

Taaaak.... Łuczak to wspaniały aktor - jest nie tylko najlepszy w Łodzi, ale i na świecie;). Każda sztuka, w której gra staje się wyjątkowa. "Szalone nożyczki" z p. Jackiem w roli głównej nie maja sobie równych! Nigdy nie widziałam równie dobrej sztuki. Polecam również (choć to nie film) "Pół żartem, pół sercem", jeżeli jeszcze nie widzieliście. Też świetna sztuka... Tym razem Łuczak przebiera się za kobietę. Będzie się działo;)
Niech żyje Tonio!

Vampire_Nataliee

"szalone nożyczki" są świetne,a ten facet zagrał po prostu genialnie.ukradł całe przedstawienie :D i ten jego fartuszek :D po prostu super

użytkownik usunięty
maggie_fraser_rowe

geniusz!!!!!!!! Jesteś wielki Jacku!!!!!!!

Vampire_Nataliee

Ohhh... Ma się tą słabośc... TONIO GÓRĄ!!!

Vampire_Nataliee

Wspaniały!! Wczoraj byłam na "Szalonych nożyczkach". Cała obsada świetna, ale Tonio to po prostu wisienka na torcie. Popłakałam się ze śmiechu:)

Magnifique

Ooooo, biję pokłon panu Jackowi. Rola jest po prostu genialna! Za niecały tydzień wybieram się na "Szalone nożyczki" po raz czwarty, wciągająca sztuka, myślę że mogłabym iść jeszcze ze 100 razy i nigdy mi się nie znudzi ;)

użytkownik usunięty
Syylw

ja w styczniu idę po raz trzeci, a na pewno będzie jeszcze więcej :)
Jacku, skradłeś moje serce :) oczywiście aktorsko.
bo prywatnie się niestety nie znamy, he he.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones