Jack BlackI

Thomas Jacob Black

7,7
20 760 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Black

nie rozumiem zachwytow, calkowicie nijaki, drugoplanowy, zwyczajny, niczym niewyrozniajacy sie koles... :/

gasior_78

widocznie mało filmów z jego udziałem widziałeś.

gasior_78

zgadzam sie. absolutnie nijaki, wiecznie grajacy role zbuntowanego nastolatka- rokendrolowca, ogolnie pozer. to ze go czasami gdzies indziej umieszcza jeszcze nie swiadczy o wybitnosci.1/10.

tb_303

Następny który widział ze 2-3 filmy i się wypowiada ... masakra.

ShogunnN

jaki sens ma ta dyskusja? zaden :) namawiam fanów JB do bojkotowania takich wypowiedzi, bo szkoda klawiaturę strzępić :)

ViJU

Moment. Niby dlaczego użytkownicy, którzy mają odmienne zdanie na temat tego "aktora" i "muzyka?" musza być traktowani niepoważnie i po chamsku. Trzeba potrafić dyskutowac człowieku tymbardziej, że założyciel tematu nie napisal niczego co mozna byłoby uznać za obraze tej gwiazdy. A jeżeli chodzi o mnie to popieram twórce tematu. Piszecie: "świetny muzyk i b. dobry aktor". Mógę odpuscic z tym aktorzeniem, ale na Boga co to jest za muzyk ? Może słuchałem czegoś innego, moze ktoś pomylil wykonawców wpisujac go do teledysków, ale to co widzialem to tragedia a nie muzyka. Nadodatek facet uważa się za rockmana i ciagle wspomina legendy rocka reklamując przy tym samego siebie. To że ma eclipse'a to nie oznacza że umie na nim grać - co z całą pewnością jest prawda.

Black_Smog

JB jest specyficzny i dlatego może się wielu ludziom nie podobać. Jego
muzyka jest muzyką i nie jest tragedią.
To jest jedna z jego piosenek -> http://www.youtube.com/watch?v=hvvjiE4AdUI

A jak chcesz posłuchać tragedii to włącz sobie techno.

AleSoczek

I love fucking Kickapoo song!!
Film Tenacious D oglądałam 2 razy, ale piosenki słuchałam z dziesięć razy!

Black_Smog

@ Black_Smog
lol
pokaż mi Jacka Blacka z eclipsem albo nie pisz bzdur

gasior_78

jeśli uważasz, że jest przeciętny to pewnie potrafisz wymienić mnstwo równie niewyróżniających się aktorów?

gasior_78

Osoba, która założyła ten wątek, była wyjątkowo łaskawa dla tego beztalencia.
Najmniej śmieszny aktor komediowy wszechczasów.
Potrafi położyć każdy film, niezależnie jak świetnych ma partnerów w obsadzie, spalić każdy dowcip. Ma chyba niesamowitego agenta, który wpycha go do każdej produkcji. Włączam kolejny dobrze zapowiadający się film i znowu widze jego gębę, brr...

dolores2

ja się całkowicie nie zgadzam. wiem żadne z nas nie jest z Akademii Filmowej i zna się tyle na aktorstwie i fimie co sobie obejrzy jakiś filmik i własnym, subiektywnym okiem ocenia film, albo danego aktora. Bo np. tak się zachowuje a nie inaczej, i to nas na sam początek "odstrasza".

Myślę, że aktorem jest dobrym, nie jest to Robert De Niro, ani nikt taki, ale myślę, że jest naturalny i nieźle gra. A co do muzyki, to nie będę się tu wysilać, bo facet ma świetny głos, boska cudowna, i ma na prawde świetne predyspozycje -> umie wyciągnąć te wysokie i te niskie nuty. Chociaż, dla mężczyzny te drugie to nie wyczyn. A np. wiele piosenkarek nie może wysoko śpiewać.

Pozdro dla fanów JB :)

rivacra

*boska barwa

:DD

za krótki
za krótki
za krótki
za krótki
za krótki

gasior_78

Zazdrościsz, bo JB jest taki seksy:D. (Ja nie żartuje).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones