Jack Gleeson

8,6
12 915 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Gleeson

Niebywałe, by młody aktor potrafił wzbudzić takie (negatywne) emocje do swojej postaci. Kapitalnie zagrane, widz go nienawidzi za manierę i zachowanie, nawet tchórzliwość potrafił przekonująco oddać na ekranie. Życzę sukcesów Jack! Oby tak dalej, i oby nie do "szuflady" !

Minions

gra o tron już nie pewnie nie bedzie tak genialna choć możliwe że będzie lub taka sama ale napewno z Joffreya był niezły ciotowaty potwór xD

Minions

Zdecydowanie, młody chłopaszek, a zagrał niesamowicie. A co najgorsze, nawet gdy Joeffrey odwalał najgorsze numery na ekranie... to i tak go lubiłem :)

Minions

Brzydka twarz. To mu pomogło.

MickeyTorpedo

Zagrał naprawde przekonywująco i szacun dla niego! super rola wszyscy go teraz nienawidzą ;)

Minions

Niestety (o ile dobrze pamiętam) w jednym z wywiadów powiedział, że kończy z aktorstwem po grze o tron.

Minions

brzydki i niesamowicie okrutny jak na swoj wiek, oczywiscie jako postac w serialu. Chyba dlatego nikt nie darzył go sympatią a wręcz przeciwnie - jego się nienawidzi - na sam widok tej jego wiecznie wrednej miny

Minions

Masz racje,co widziałam go na ekranie to doprowadzał mnie do białej gorączki.Genialny był w tej roli.

Minions

A wiecie ze nie moze sie pojawic na dyskotece bo mu zaraz ktos facjate przestawia?? To jest koszmar popularności. Hej!

baca350

Tak to jest, gdy ludzie nie potrafią oddzielić fikcji od rzeczywistości. Z całego serca współczuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones