Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 671 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

BUAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHA!!!!!

użytkownik usunięty

Dziewczyny(i moze mezczyzni kochajacy inaczej), ubawilem sie do lez.
Na 5 miejscu?Ja pierdziele.
A jak widze wasze komentarze do jego jakze genialnej gry aktorskiej,
cytuje:
"troche mało go tam widać, ale oczy ma piękne:P "

"Wypowiedział raptem kilka zdań, ale na wampira nadaje się doskonale"

"Ja tam kocham jego miny - ja też...on jest taki słodki...i w ogole "

"chce powiedziec że oprócz jego wielkich cudownych oczu ...
chlopczyk ma piekny uśmiech..a prawie nikt o tym nie powiedzial...!! "

"Śliczny, boski !"

Nie ma to jka obiektywna ocena umiejetnosci aktorskich,hehe.
Ale rozumie ze 900 osob z 1000 ktore wogole mialo czas i ochote wejsc tu i dac mu ocene 10 to malolaty,pewnie polowa z podstawowki
Niemniej jednak boli, ze tacy aktorzy jak Edward Norton, Morgan Freeman(wiem, on jest dla was za stary i za brzydki),
Sean Connory,Clint Eastwood i inni swietni aktorzy sa za tym pieknisiem.

Ejj, ja bardzo lubię Nortona i Freemana, więc się nie czepiaj..
a Jacksona oceniam nie tylko za byle jaki "Zmierzch", ale za całokrztałt.

arisa_

Wszyskie oceniamy go za całokrztałt, ale także wszystkie cenimy też innych aktorów.

użytkownik usunięty
arisa_

Najpierw naucz się pisać, potem komentuj.
Całkorztałt? A cóż to takiego? Słyszałam o całokształcie.

nie przeżywaj tak.. zawsze tak jest jak ktoś nowy wskoczy na liste, zaraz pewnie spadnie.

Do Gruby 102 - nie wiem, jak u innych użytkowników tej strony, ale cenię sobie bardzo wysoko Edwarda Nortona, Johnny'ego Deppa, jak i Morgana Freemana - dla mnie to są aktorzy najwyższej klasy. Co nie znaczy, że nie wolno mi równie wysoko oceniać aktorów, którzy dopiero zaczynają przygodę z filmem, o ile na to zasługują ( a co, za bronisz mi? )Jackson jest tylko chwilowo tak wysoko na tej liście, ale nie ze względu na wysoką ocenę ( przecież nikt mu nie dał 10 punktów ! ). Zasady tej listy były już szeroko omawiane na filwebie nie raz, więc nie chcę mi się tego powtarzać po raz setny. Jednak, nie można stwierdzić, że J.R. jest złym aktorem (taki jest na pewno Pattinson), ale chłopak dopiero się uczy i wykazuje naprawdę duży talent aktorski ( a uroda nie ma tu nic do rzeczy). Wystarczy kilka lat dobrego treningu ( i dobrych ról), a wtedy miejsce w pierwszej dziesiątce będzie naprawdę mu się należało. Ale jeszcze nie teraz. więc, daj sobie luz i wy chłopaki też, zanim zaczniecie kogoś atakować. Bo teraz to wy jesteście tutaj śmieszni.

chyba żartujecie!
Jackson gra świetnie i w komediach i horrorach.. we wszystkim jamu jak najbradziej należy się to miejsce!
A o pattinsonie nawet nie piszcie bo to ciota nie aktor, nawet go na żyletke k****a nie stać! xD
Ci aktorzy, których wymieniłeś mieli już czas na to by znajdować się w top 10 xD
ale cęnę ich za wyiłek ;p
Jazz jesteś wspaniały!

klaudik12124

Po jaką cholerę, zakładać tyle wątków o jednym temacie..
Wrzućcie na luz, k***a!!

I w 100% zgadzam się z xeną..

użytkownik usunięty
klaudik12124

Zal mi Cie Sloneczko.Mieli czas by byc w pierwszej 10?O czym Ty bredzisz?
TUTAJ CHODZI O AKTORSTWO A NIE O WIEK AKTORA I JEGO WYGLAD!!!
A to ze sie 13-to latki zakochaly i nie maja gdzie sie wypowiedziec, to robia to tutaj.Tylko ze to nie jest Blog o jednym aktorze...o tym zapomnialey, bo patrzac na wasze profile to nic innego nie mozna znaleźć...Zenada.
A watek zalozylem bo zagotowalem, i do jasnej cholery nikt mi nie bedzie tego zabranial.
Merci

klaudik12124

Weś mnie już dziewczynko nie denerwuj.

"Jackson gra świetnie i w komediach i horrorach.. we wszystkim jamu jak najbradziej należy się to miejsce!"
Hahahaha, uśmiełam się do łez. Po 1. nie gra świetnie, ale średnio jak narazie. Po 2. nie we wszystkich daje rade.. Po 3. jemu jak najbardziej nie należy się to miejsce ani w TOP100.

"A o pattinsonie nawet nie piszcie bo to ciota nie aktor, nawet go na żyletke k****a nie stać! xD "

Hahaha, tu też się uśmiałam. Po 1. nie jest ciotą, jest aktorem, znasz ludzi, że oceniasz? ja to smao powiem o Jacksonie, że ma taki ciotowaty wyraz twarz [ i tak w pierwszej chwili myslałam, ze to dziewczyna]. Po 2. po co mu żyletka ? może ładniej wygląda w brodzie, albo lepiej się czuje? i skąd wiesz, że go nie stać? ksiegową jego jesteś ?

"Ci aktorzy, których wymieniłeś mieli już czas na to by znajdować się w top 10 xD ale cęnę ich za wyiłek ;p "

nie zgadzam sie w ogóle z tobą, mieli, mają i będą mieli czas, a nie jakiś chłystek przychodzi i od razu 5 miejsce. Ty wiesz co piszesz? Nie sądzę...

rattyMonster_

Zgadzam się z tobą, jest wielu aktorów którzy są od niego lepsi, a jego miejsce w samej 10 to żenada.

doomi21_2

Ej...opamiętajcie się wszyscy! Ja też dałam pozytywną ocenę Jacksonowi, jak i wielu innym początkującym jak i tym z wieloletnim stażem. Nie możecie zabronić nikomu by dawali pozytywne oceny, albo namawiać wszystkich by ciągle stawiali jedynki. Jak zauważyliście głosujących jest ponad 1000 osób, a u Al Pacino 24 000 osób. Różnica jest, więc nie pokrywa się to w średniej ocenie. To nie wina użytkowników, że system jest nie tak. Jackson jest aktorem, i tak jak każdemu innemu, czy to Depp, czy jakiś całkowicie nikomu nieznany człowiek, możemy wystawiać pozytywne opinie. Nie mścijcie się na nas i nie obrażajcie. Ani nas, ani Rathbone'a, bo jestem pewna, że większość z tych "broniących honoru lepszych aktorów" nie widziała go w żadnym filmie. Pozdrawiam.

klaudik12124

"Jackson gra świetnie i w komediach i horrorach"
Faktycznie, wystarczy. Subiektywizm to jedno, a obiektywna ocena całokształtu aktora to już widzę swoją drogą tutaj kroczy... Ciekawostka taka na koniec, Norton miał więcej nominacji do prestiżowych nagród aktorskich niż on roli w (cienkich de facto) filmach .

LucaBrasiIsSleepingWithT

pana Jacksona ocenię na wyższą ocenę za ok 10 lat, jeśli nadal będzie na topie...
pozdrawiam ;)

miszka_maszka

I to się dopiero nazywa racjonalne podejście do sprawy. Chociaż nie koniecznie musi być wtedy na topie za te 10 lat. Wystarczy, ze będzie dobrym aktorem.

xena_4

"na topie' w kontekście przemysłu filmowego, rzecz jasna ;) Złota Palma, te sprawy... życzę powowdzenia i owocnego kształcenia kunsztu aktorskiego =)

miszka_maszka

moim zdaniem Jackie mógłby zagrać coś więcej niż tylko drugoplanową rolę... mógłby wcielić się w kogoś mniej słodkiego, w postać z tajemnicą, o złamanej psychice. Sukcesu Ledgera (jego pierwsze filmy nie były zbyt wymagające - np 'Zakochana złośnica' etc) jako Jokera nie gwarantuję od razu, ale kto wie...

patatajka

w pełni popieram wypowiedż powyżej. Mrs JOKER (jedyny sensowny powód do obejrzenia 'Mrocznego Rycerza' - niestety, ostatnia taka kreacja), second, Mrs DURDEN - legends same w sobie.

miszka_maszka

i Cherlize Theron w "Monster" albo Cruise w "Tropic Thunder" - ciekawe role, ciekawe nagrody :D

patatajka

Cruise był świetny (przystojniejszy niż zwykle):P swoją drogą, niezła odpowiedź na współczesne pojęcie konsumpcjonizmu - to było świetne!

miszka_maszka

Mnie tam Cruise podoba się tylko w roli Lestata;p Oczywiście wyglądem^^
A co do gry to jest naprawdę dobry;) Bardzo mi się podobał w "Vanilla Sky"^^

arisa_

eeeh kto inny rządzi :D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones