Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

Gramy?

użytkownik usunięty

Nigdzie tu nie widzę tej gry, więc zakładam ten temat. Chyba nie muszę przypominać zasad. :)
Ja zacznę coś na rozgrzewkę:

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez - Co z oczu, to z serca - George Clooney - W chmurach - Anna Kendrick - Zmierzch - Jackson Rathbone :)

Scarlett Johansson xD

użytkownik usunięty

Umiem! Umiem!
Scarlet Johansson – „Wszystko gra” – Jonathan Rhys–Meyers – „Vanity Fair-Targowisko Próżności” – Robert Pattinson – „Zmierzch” – Jackson Rathbone.

użytkownik usunięty

To może Brad Pitt?...

O nie kochana. Jako ciąg dalszy bierze się nazwisko, na którym skończyłaś. Takie są zasady :)

Jackson Rathbone - S.Darko - Ed Westwick - Ludzkie dzieci - Julianne Moore

xena_4

O kurcze, jednak to ja się pomyliłam. Ok, umówmy się, że nie było propozycji z Bradem Pittem.

To ja daję...
Demi Moore

xena_4

Sorki, za powtórzenie, ale coś się dzieje niedobrego z moim kompem.

To ja daję... Demi Moore.

xena_4

Demi Moore - Aniołki Charliego - Robert Patrick - Strażnicy Teksasu -
Rachael Leigh Cook

To może teraz Shaun Evans.

użytkownik usunięty
spidermonkey

Nie, no przecież Wy nie rozumiecie. Trzeba od podanego aktora (czy postaci) dojść do Jacksona Rathbone.

użytkownik usunięty

Tu przykład:
http://www.filmweb.pl/topic/858230/Gramy.html

użytkownik usunięty

O, i nawet Jackson się tam pojawił. Zaproponowała go Patrycja, a przeprowadziła mavrodavne.

aaaa, haha, okej, już rozumiem. :D
no to:
Demi Moore - Niemoralna propozycja - Robert Redford - Pajęczyna Charlotty -
Dakota Fanning - Księżyc w nowiu - Jackson Rathbone.

no to Lambert Wilson.

użytkownik usunięty
spidermonkey

Lambert Wilson - Nowe życie - Szybko i wściekle - Michelle Rodriguez- Zagubieni - Emilie de Ravin - Twój na zawsze - Robert Pattinson - Zmierch - Jackson Rathbone

Michał Żebrowski


Żebrowski-Ogniem i mieczem- Izabella Scorupco- Golden Eye-Pirce Brosnan- Remember me- Robert patison- Zmierzch- Jackson Rathbone

Ethan Hawke

keshia21

Ja zrozumiałam już po wysłaniu mojego posta i chciałam się poprawić następnym, ale w tym momencie mój laptop kompletnie odmówił dostępu.

Żeby było, że nie na temat:

Ethan Hawke -Daybreakers-Willem Defoe - Łowca jeleni -Robert De Niro- Gwiezdny pył - Ben Barnes

Angelina Jolie

użytkownik usunięty
xena_4

Ale nie doszłaś do Jacksona.

użytkownik usunięty

:) <pozytywnie> zapomniałam o środku łagodzącym ;D

To może ja uzupełnię koleżankę Xene;]

Ethan Hawke -Daybreakers-Willem Defoe - Łowca jeleni -Robert De Niro-
Gwiezdny pył - Ben Barnes /-Dorian Gray-Rebecca Hall-Vicky Cristina Barcelona-Penelope Cruz-Vanilla Sky-Tom Cruise- Wojna światów - Dakota Fanning- Księżyc w nowiu -Jackson Rathbone

To jak wyżej Angelina Jolie:)

keshia21

Angelina Jolie-Kolekcjoner kości-Denzel Washington-Metro strachu-John Travolta-Płonąca pułapka-Billy Burke-Zmierzch-Jackson Rathbone


Jennifer Aniston

użytkownik usunięty
keshia21

Jennifer Aniston - Z ust do ust - Kevin Costner - List w butelce - Robin Wright Penn - Co jest grane? - Kristen Stewart - Zmierzch - Jackson Rathbone

Meryl Streep

Meryl Streep-Godziny-Nicole Kidman-Azyl-Kristen Stewart-Zmierzch-Jackson Rathbone

Antonio Banderas:)

użytkownik usunięty
keshia21

Antonio Banderas - Wywiad z wampirem - Tom Cruise - Wojna światów - Dakota - Księżyc w nowiu - Jackson

Michael Jacskon xD

Michael Jackson -Man in black II- Will Smith -Siedem dusz -Woody Harrelson- Zombieland- Jesse Eisenberg- Adventureland -Kristen Stewart -NM- Jackson Rathbone

Anna Mucha ;]

użytkownik usunięty
keshia21

Anna Mucha - Lista Schindlera - Ralph Fiennes - Księżna - Keira Knightley - Gwiezdne Wojny: Część I - Mroczne widmo - Samuel L. Jackson - Gwiezdne Wojny: Część III - Zemsta Sithów - Hayden Christensen - Jumper - Kristen Stewart - Zmierzch - Jackson

Paris Hilton :P

Paris Hilton- Kot-Dakota Fanning- KwN- Jackson Rathbone ;p


Bruce Willis

użytkownik usunięty
keshia21

Bruce Willis - Co jest grane? - Kirsten - Zmierzch - Jackson Rathbone

Gerard Butler

użytkownik usunięty

Gerard Butler - Tomb Rider-Kolebka życia - Angelina Jolie - Aleksander - Jonathan Rhys Meyers - August Rush - Kaki King - Wszystko za życie - Kristen Stewart - KwN - Jackson Rathbone

Brad Pitt

użytkownik usunięty

Brad Pitt - Wywiad z wampirem - Kirsten Dunst - Elizabethtown - Jessica Biel - Walentynki - Taylor Lautner - KwN - Jackson Rathbone

Hugo Weaving

Hugo Weaving - Władca Pierścieni - Dominic Monaghan - Lost - Emilie de Ravin - Remember Me - Robert Pattinson - Zmierzch - Jackson Rathbone

Jensen Ackles

sandroocha89

Jensen Ackles - Nie z tego świata - Katie Cassidy - Koszmar z ulicy Wiązów - Kyle Gallner - Zabójcze ciało - Adam Brody - W świecie kobiet - Kristen Stewart - Zmierzch - Jackson Rathbone

Jared Leto

użytkownik usunięty
ewa21_03

Jared Leto - Azyl - Kristen Stewart - Zmierch - Jackson

Billy Bob Thornton

Billy Bob Thornton-The Informers-Jessica Stroup-Chirurdzy-Elizabeth Reaser-Zmierzch-Jackson Rathbone

Jorja Fox

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones