Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 646 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

Jackson jako wampir..

użytkownik usunięty

...jest na prawdę świetny:)Jak by nim był w rzeczywistości:) A Jego oczy i uśmiech są wręcz świetne:)Mi się bardzo podobają:):)

witoj w klubie :D jeśli chcesz się zapoznać z Jasperem, zapraszam na bloga, podawałam w poprzednim temacie :D

kryzysowa_narzeczona_

Ja też polecam blog Kryzysowej. Dziewczyna jest naprawdę świetna. A jej opowiadanie uzależnia :)

Swoją drogą - zdaje się, że podobny temat już tutaj jest.

xena_4

dodałam właśnie nowy rozdzialik, jakby interesowało :)

no właśnie, właśnie jest podobny.. komuś się myszka zacięła? ;p

kryzysowa_narzeczona_

Ja miałam na myśli,że jest podobny do tematu "Najlepszy wampir". Czyli jak by nie patrzeć, taki temat już jest.

xena_4

ostatnio podejrzanie dużo się do niego sprowadza... premiera "eclipse" zrobiła swoje...

kryzysowa_narzeczona_

Hej, dziewczyny! Co się dzieje? Jakiś czas temu to forum aż huczało od przeróżnych informacji, naszych rozmów i przemyśleń. A teraz? Co się dzieje?

spidermonkey

właśnie nie wiem :( co dzień wchodzę i co dzień cicho :O

kryzysowa_narzeczona_

a ja mam autograf Jacksona ;)

atagerka

Wow, skoro tak, to się pochwal - wklej skan tego autografu. Z chęcią sobie to obejrzymy.

użytkownik usunięty
xena_4

Moja przyjaciółka ma mi zamiar załatwić jego autograf. Wątpie ze jej się to uda ale liczą się dobre chęci ;D

Jak mnie tu dawno nie było ;)

http://img43.imageshack.us/img43/9423/schowek01eye.jpg
Sorry, że wcześniej nie wkleiłam, ale zapomniałam o tym :-)

atagerka

Gdzie zdobyłaś jego autograf???

sylwia0187

A skąd ta pewność, że to jego prawdziwy podpis?

xena_4

Nie napisałam, że w to wierzę... Po prostu hipotetycznie zakładam, że tak może być i dlatego pytam gdzie zdobyła ten autograf:)

sylwia0187

Zdobyłam jego adres w necie,napisałam list i po 3 miesiącach mi przyszła odpowiedź :)

Jeśli mam powiedzieć szczerze to dla mnie wygląda jakby go wciąż coś bolało. Co jednak nie zmienia faktu, że szpetny nie jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones