Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

Powiem wam szczerze, że ta cała otoczka wokół sagi "Zmierzch" strasznie mnie irytuje, bo gdy ja to zaczęłam czytać to w całym mieście był tylko jeden egzemplarz książki, a widok rozhisteryzowanych 13latek (bez urazy) odrzucał mnie. Jednakże grzecznie chodziłam na filmy i trawiłam Pattinsona i Taylora bo tylko o nich była mowa. I tak siedziałam w kinie z kumpelą na Zaćmieniu i oglądamy. No i tak od połowy już nie wytrzymywałam i co chwile szeptałam- "Kiedy będzie Jasper w mundurze?", "Ja chce Jaspera w mundurze!" No i się doczekałam i znowu (tak jak w 1 części na widok Petera- Carlise) odebrało mi mowę. Bo przyznać się, której ten widok się nie spodobał? oto on:

http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20100608161526/twilightsaga/images/b/ba/52 .jpg

ten jego uśmiech, spojrzenie... niech sie Pattinson i Lautner

Biedroneczka_4

Zgadzam się. I dzięki za dodanie fotki. Właśnie sobie ją ściągnęłam do mojego komputera i ustawiłam jako tapetę na pulpit. Major Whitlock rządzi ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones