Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

Łatwo przyszło, trudniej pójdzie:P:P

Obsada Twilight, dla mnie, nigdy nie obfitowała w przystojniaków. Po czasie zjawił się Pattinson i jego fryz "na rozczochrańca" zawładnął moim sercem.
Buszując w YouTubie znalazłam pewien filmik

http://pl.youtube.com/watch?v=rkPZ2BFk1mg&feature=channel_page

Teraz tylko przewijam w tę i z powrotem( 0:55 - 1:33) myśląc sobie: "Mój Boże...jaki Jackson ma ładny uśmiech, jak on ślicznie mówi : "to me" , jak cudnie przegryza wargi...i jak się drapie po żuchwie, która swoją drogą mogłaby spokojnie konkurować z żuchwą Roberta...ach. A jak się zacina!!!"

No i voila. Chyba nie zlinczujecie mnie za chwile słabości? xD

Gred_and_Forge

jako jasper jest calkiem calkiem i zeczywiscie ladnie sie usmiecha ;d

Violettelle

Kochana nie zlinczuję Cię za chwilę słabości, bo ja ją mam od bardzo dawna. Dla mnie Jackson to wcielone cudo, uwielbiam w nim wszystko, nawet gdyby dłubał w nosie też bym go ubóstwiała!!!

Gred_and_Forge

Na pewno Cię nie zlinczuję, bo sama nie jestem lepsza xD Jak byłam w kinie, kiedy tylko pojawiał się na ekranie, wbijałam kumpeli paznokcie w rękę. Podrapałam ją do krwi. A przy grze w baseball zapomniałam, że należy oddychać :p

_Ruby_

No to jest nas więcej, bo ja też go uwielbiam ;)Faktycznie w tej scenie meczu wyglądał rewelacyjnie ;) Jak obracał tym kijem zręcznie ;D Uśmiech ma słodki xD Jest chłopak intrygujący ;)

pietrusia

Najlepsze, że jest arachnofobem i daltonistą o.O I tak go kocham :P

_Ruby_

Jest arachnofobem i daltonistą?
Ojć..nie będzie kto miał mi zabijać pająków w domu (sama ich nie znoszę:D)!
A daltoniści są słodcy. Sama znam jednego. Już wyobrażam sobie jego cudowne zmieszanie na twarzy, kiedy mowa o kolorach :P

Gred_and_Forge

Tak pisze na jego oficjalnej stronie xD
Ach, nawet mi nie mów... Ale wyobraź sobie: można by się wspólnie wspierać w psychicznym starciu z pajęczymi odnóżami... Nawet się to robi romantyczne :D

_Ruby_

Hahaha....właśnie to sobie wyobraziłam.

-Po mojej prawej, w rogu - mówi z przyspieszonym oddechem - wielki, włochaty - wstrząsa się mocno
-Pająk?- pytam wystraszona. Jackson przytakuje łapiąc moją twarz w swoje dłonie
-Tak, to wielki pająk. Emmm...pamiętaj, że cokolwiek zrobi nam..tobie, czy..mi, to wiedz, że ja Cie kochałem i kocham... (aaaaa!!!<marzy>)
-Musimy go zlikwidować! - wołam przejęta. Ciągnę go za rękę i wsadzam mu miotłę do ręki, wsadzając garnek na głowę - idź przodem kochanie. O resztę martwić się będę ja.

Ach...jakież to romantyczne. Niczym Romeo i Julia:D

Gred_and_Forge

O nie!! Czyżbyś miała to cudowne zdjęcie Jacksona z filmu Hurt w avatarze?

Gred_and_Forge

Bossskie! Ach te marzenia xD
A fota z avatara jest z Dread ;)

_Ruby_

Niestety tylko marzenia:D
Noo..wiedziałam xD Te dwa filmy strasznie mi się mylą, sama nie wiem czemu:P

Gred_and_Forge

A tego nawet nie wiedziałam. Zwłaszcza, że ma zawsze idealnie dobrane kolory ubrań ( a takie coś zawsze rzuca się w oczy). No, chyba, że tak jest za sprawą pewnej niewiasty...

xena_4

Hym ja tam wierzę w jego osobisty potencjał w tej kwestii, a nawet jak stoi za tym jakaś kobieta, to liczy się efekt:P

wiosna322

Słyszałam, że jest singlem i że jest mu z tym dobrze. Ciekawe...

_Ruby_

Podobno lubi samotność...
Jackson apeluję do Ciebie: Jestem w stanie się poświęcić i dać ci spokój na godzinkę czy dwie dziennie xD
Ot co! mój limit :P

Gred_and_Forge

Podpisuję się po tym i ręką i nogą i prawą i lewą :)

_Ruby_

Zaraz, a czy on nie jest przypadkiem z Ashley Greene (Alice ze "Zmierzchu"). Nawet kiedyś coś wspominał, że się spotykają od czasu do czasu.

xena_4

Słyszałam, że tylko się przyjaźnią.
Ja też lubię samotność, moglibyśmy sobie tak razem milczeć...

Gred_and_Forge

A tak z czystej ciekawości co to znaczy "beach bunny" bo dosłownie to sie tego chyba nie tłumaczy.

gabsa

Jak dobrze pamiętam z lekcji, oznacza to określenie kogoś, kto lubi dobrze się bawić, czyli jest bardzo rozrywkową osobą. Tak przynamniej twierdził mój nauczyciel Amerykanin ( który też był z Teksasu jak Jackson). Jeżeli go kiedyś znów spotkam, to zapytam jeszcze raz o znaczenie tego słowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones