Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

Ma siczne dużo oczy i strzela niesamowite miny. jestem słowem: jest fantastyczny! ciacho. Nie będe go poruwnywać do waszego Edzia ale są gusta i guśiki. Amen.

partyczja

on jest piękny ?!.
czy ty się słyszysz ..!

on nie jest piękny ... to ideał
Jackson jest po po prostu chodzącym ideałem ... i nikt temu nie zaprzeczy!.

inteligentny , przystojny , miły , utalentowany , z poczuciem humoru i czasami taki...em..nieśmiały ?.

nie wiem czy jest ktoś równie dobry jak on..?!. no właśnie ... ^^
brak propozycji ?. wiedziałam ;)

a to że dziewczyny widzą coś w Robercie..to em.. dlatego że gra niby przystojnego i boskiego Edwarda i nie zauważają tajemniczego i błyskotliwego Jaspera !. ich strata !.!

partyczja

Spokojnie, dziewczyny. O Robercie za chwilę nikt już nie będzie pamiętał, a my będziemy miały naszego Jacksona. W końcu nagrywa płytę, kręci film za filmem...Wszędzie go będzie pełno i zapełni sobą pustkę jaką zostawi za sobą Robert.

xena_4

aa !. wiem jak nagra płyte to musze kupić !.

haha... ja chyba oszalalam !. no ale kto się dziwi ?. Jasper spełnienie marzeń każdej dziewczyny !.

grał Jackson w horrorach .. nigdy nie lubiałam horrorów ..
ale on gra tam to obejrze !. dla niego wszystko !.

lonleygenuineangel

fajnie wiedzeeć że nie ejstem jednyną fanatyczką jego boskiej osoby. ;D

partyczja

oh fanatyczką to ja nie jestem !. to za mało powiedziane !.

ja uwielbiam go !. jak o nim komuś opowiadam to czasami mają mnie już dość !.

no ale to już nie moja wina !.

lonleygenuineangel

My tu nie lubimy Edzia jakoś specjalnie. Tu jest strefa JAcksona R. i na nim się skupiamy :) Jak jakieś wariatki, ale w tym szaleństwie jest metoda...

wiosna322

Dokładnie:D Jak śmiesz wspomnieć tutaj o "naszym Edziu"? Ja do chłopaka nic nie mam, ale to jest absolutna strefa Jacksona i Jacksomaniaczek, wspominanie o Robie jest totalnie zabronione! xD

Och nie! Błagam tylko, żeby Jackson nie okrył się taką sławą jak Robert. Ja tam lubię gdy odpowiadam na pytanie, który aktor podoba mi się najbardziej (Jackson Rathbone)ludzie wywalają oczami i pytają : A kto to?
Im mniej fanek Jacksona, tym więcej go dla nas. To ich strata, nie nasza xD

Gred_and_Forge

on jest świetny ;) na wiecej mnie nie stać :P

Gred_and_Forge

Jackoson jest na ogół nie rozpoznawalny.
Jednak to najlepszy aktor jakiego widziałam. To jak oddał postać Jasper w zmierzchu. Kłaniam się nisko.
Do tego nie zwariował na punkcie sławy. Jest nadal normalnym chłopakiem...facetem.
Do tego jest zaje.biście przystojny.

Karolina_60

tak i bardzo dobrze !.
niech nadal taki będzie !.

partyczja

Karolina idealnie to przedstawiła :D Ja cieszę się, że nie jest tak bardzo popularny, bo więcej go dla nas ;) A Rob się przy nim chowa.

_Ruby_

Nie mam nic do Pattinsona ale co prawda, Robert nie sięga Jacksonowi do pięt.
Jeszcze chwila i zapomnę kim w ogóle jest Rob. Teraz jest czas Jacksona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones