Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

Ktoś w końcu powinien z tym coś zrobić, bo jak widać to jest tragedia. Jak ten koleś może być w pierwszej 10. To niedorzeczne.

doomi21_2

Ja pierdole!!! Ile jeszcze tych tematów założycie!!??

użytkownik usunięty
arisa_

Nic Ci do tego.
I naucz sie wypowiadac na forum wiesniaro, bo swoimi tekstami tylko pokazujesz jakiz z Ciebie margines.Mama i tata nie potrafia Cie wychowac?Lacina blysnelas, nie ma co.
Tutaj jest na dzien dzisiejszy 50 tematow z czego 40 zachwalaja wspaniale aktorstwo tego mlodego pokolenia aktorzyny, wiec nie miej pretensji ze 10 jest przeciw temu aby ten chloptas byl w pierwszej 10-tce.I system powinien byc zmieniony, niewazne czy taki aktorek dwoch filmow wszedl do pierwszej 10-ki na dzien czy miesiac, ON TUTAJ NIE POWINIEN BYC WCALE!!!
Danke

Ten koleś wygląda jak pedał, aktorem też żadnym nie jest 1/10

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Sam jesteś wieśniakiem, zwalasz się tutaj nieproszony..Skoro go tak nie lubisz, to nie powinno Cię tu być..

I dla Twojej wiadomości, umiem wypowiadać się na forum, lecz zjawiliście się wy..robicie takie wielkie halo z niewiadomo czego..



arisa_

dziękuje Phyllis:*

arisa_

Drogi dzieciaku, do przebywania na tym forum ma prawo każdy, zarówno ta przeciętna 14-latka, która uważa, że jakiś aktorzyna jednego filmu jest rewelacyjny (nie mając pojęcia czym jest aktorstwo) oraz dla tego, który ma jakieś pojęcie o filmie i przeszkadza mu, że owego aktorzynę stawia się wyżej niż np. Mela Gibsona, Kevina Spacey...
Każdy ma prawo do własnej opinii i własnego zdania.

ps
BRONIĄC SWOICH RACJI UŻYWAJ ARGUMENTÓW

newhope

Zgadzam się z tobą prawie w 100 procentach. Ja akurat oceniam aktorów trochę inaczej. Zanim podjęłam się oceny gry Jacksona, sięgnęłam po jego inne filmy, by porównać ze sobą jego wszystkie role. Tak robię w przypadku każdego aktora/aktorki, taki mam zwyczaj. Po takiej analizie doszłam do wniosku, że J.R. jest dobrym aktorem. Jeszcze nie genialnym, ale zapowiada się jak na razie dobrze. Wybiera sobie bardzo nietypowe role, dzięki czemu ma możliwość pokazania, co naprawdę potrafi. Pamiętajmy jednak, że to jest dopiero początek jego aktorskiej drogi i nie możemy na razie wymagać od niego nie wiadomo czego. Pozwólmy mu się wykazać, zamiast od razu rzucać w niego nożami.

użytkownik usunięty
arisa_

Dziewczynko jedna z druga.To nie jest zwalanie sie nieproszonym - to jest forum.Wyrazilem swoja opinie i zrobilem to w miare grzeczny sposob(w porownaniu do was)
Do Phyllis - widze ze odwazna jestes przed monitorem komputera, mozesz wyzywac kogos od sukinkotow ile chcesz, nie zmienia to faktu ze pan Rathbone jest miernym aktorem o pieknej buzce w ktorej kochaja sie malolaty.Nic poza tym.
Do Estrella - skonczylem z Toba dyskusje, bo nie mam zamiaru znizac sie do Twojego poziomu
Do Xena 4 - nikt tu nikogo nie chcial obrazic, no oprocz tych dwoch dziewczynek w/w.
Nie mam nic do pana Rathbone - niech sobie gra gdzie tylko chce i co tylko chce.Ale jesli masz wiecej niz nascie lat, i nie jestes bezgranicznie zakochan w w/w aktorze, to powiedz prosze jak sie ma jego aktorstwo do takich osob jak:Johnny Depp,Clint Eastwood,Tom Hanks,Russell Crowe,Denzel Washington,Jerzy Stuhr(SIC!),Harrison Ford,Ralph Fiennes i wielu innych ktorzy sa w pierwqszej 100-ce!
System oceniania na top liscie jest do pupy, i o to tu chodzi.Mozna podyskutowac czy Harrison Ford jest lepszy/gorszy od Johnego Deepa,Ale jak mozna wogole porownywac aktora pokroju chocby C.Eastwooda z jego dorobkiem(Oskar - 6 nominacji, 2 wygrane;Zloty Glob - 8 nominacji,3 wygrane;Cannes - 5 nominacji;i wiele innych pomniejszych nagrod) do Jackson Rathbone'a?Eastwood jest swietnym aktorem, dobrym i uznanym rezyserem/scenarzysta/producentem. Jackson Rathbone jest tylko wschodzaca gwiazdka...
Arigato

Ok, trochę mnie poniosło, za co przepraszam. I też uważam, że ten system oceniania jest do kitu. Powinni go zmienić, albo zupełnie usunąć. Mam nadzieję, że to wreszcie dotrze do moderatorów.

użytkownik usunięty
xena_4

Nie ma za co .W gruncie rzeczy mnie tez ponioslo..:)
Pozdr

doomi21_2

zgadzam się! co to COŚ tu robi? uwarzacie,że w całej twilightowej serii zatrudniają kogokolwiek kto ma talent?
oglądałam (niestety) i mogę zaręczyć,że chłopczyna prezentuje sobą tragiczny poziom aktorstwa.

bluebell_4

Zgodzę się z tym, że Twilight był tragiczny, jak również z tym, że rola Jaspera nie była najwyższych lotów (mimo, że całościowo był wśród tam występujących najlepszy). Ale nie można go oceniać tylko i wyłącznie po tej jednej roli. Widziałam go już w innych rolach i wiem, że stać go na dużo.

doomi21_2

Czy wy w końcu przestaniecie zakładać 500 takich samych tematów? A poza tym może warto najpierw obejrzeć coś poza Twilight i wtedy ocenić aktora? Bo chyba ciężko jest się wypowiedzieć na temat gry aktorskiej, gdy ktoś pojawił się raptem w trzech, czterech scenach i wypowiedział dwie linijki tekstu. Poza tym może warto również zainteresować się system rankingu filmweb i pisać obszerniejsze komentarze niż "weźcie to COŚ", "kto to?" itp. Skoro nie wiecie kto to możecie obejrzeć kilka filmów z udziałem aktora i wtedy pewnie będziecie już wiedzieć. A że jest początkującym aktorem to nie jego wina, jak również nie jego wina, że zajął takie, a nie inne miejsce w rankingu. Norton De Niro też kiedyś zaczynali :) Może warto dać mu szansę, a nie obsypywać jedynkami tylko za to, że wyprzedził jakiegoś aktora w rankingu. Za ranking na FW aktorzy nie dostają nagród, to nie Oscar, więc po co aż tak się bulwersować? To ma być tylko zabawa!

wylogowana

Już cię lubię :) To najlepsza i najbardziej trafna wypowiedź, jaka się pojawiła na forum. Też się pdopisuję pod twoimi słowami.

xena_4

Dzięki :) Po prostu dałam upust swoim emocjom i wyraziłam swoje skromne zdanie.

wylogowana

O. Też jestem za. Obiema rękami i nogami. ;)


Nic dodać, nic ująć.

użytkownik usunięty
wylogowana

Moze przestaniecie zakladac 500 takich samych watkow?Jaki to on piekny , jakie ma sliczne oczka, I NIE MA WAD!!!!WOW
Nie dalem mu 1-ki - dalem mu 3/10.Jak na razie dla mnie nie pokazal nic ciekawego nie zagral zebym mogl ocenic jego umiejetnosci aktorskie.
Ja nie powiedzialem ze to jego wina ze znajduje sie na tym a nie innym miejscu.Nie mowie ze jest to jego wina ze jest poczatkujacym aktorem.
FilmWeb jest profesjonalnym(jednym z kilku w Polsce) portalem filmowym.To juz nie jest prywatny blog.Wymaga sie wiec wiecej niz tylko "zabawy" w oddawanie glosow - a tym bardziej z klasyfikacja generalna filmow, aktorow/rek itp.
Poza tym czytaj ze zrozumieniem!!!!
Temat rozpczal post:"SYSTEM OCENIANIA" , a jest on tutaj gdyz wielu ludzi nie moze pogodzic sie z tym ze ktos dla zabawy dawal panu Rathbone'owi same 10-tki (dlaczego dla zabawy?PONIEWAZ TEN AKTOR W ZADNYM FILMIE NIE ZAGRAL NA OCENE 10!!!!- czemu wiec dostaje 10-ki?)
Ktos teraz powie - nie ogladales wszystkich jego filmow to jak mozesz tak mowic.I bedzie mial racje.Nie ogladalem wszystkich.Ale uwierz mi, jak tylko uslysze ze ten pan zagral role swojego zycia , film obejrze.
Na razie po jego wystepach w takich produkcjach jak "Senior Skip Day","Twillight" - nie mam zamiaru wypowiadac sie na temat seriali dla mlodziezy, gdyz to byl jego start ,NIE MOGE powiedziec ze Jackson bedzie wielkim aktorem .Moze z czasem, ale na pewno nie teraz jest wart pierwszej 100-ki.

Ja również nie napisałam, że należy mu się miejsce w pierwszej setce :) Nie zarzucam też nikomu dawania samych jedynek, ale z wielu nowo powstałych tematów można wywnioskować, że Jackson dostał jedynkę tylko za to, że jest wyżej. Zgadzam się również, że FW to profesjonalny portal. Ale czy to dotyczy tylko jednej strony? Że znanym aktorom dajemy dobre noty, a jak ktoś ich prześcignie w rankingu to 1? Cieszę się, że nie jesteś jedną z tych osób, które tak się zachowują, ale niestety takich jest wiele i nie jest to dobre. Dotyczy to również tych osób, które dają od razu 10 po obejrzeniu jednego filmu głównie za urodę. Większość z nas nie oceniła tak Jacksona chociaż pewnie dostał 10 od anonimowych fanek "Tłajlajt", które każdemu z obsady dały 10. Można to zauważyć patrząc na Ashley Greene. Ona na prawdę ma mniejszy dorobek od Jacksona, a trzyma się w rankingu wysoko już jakiś czas. Jak dla mnie niesłusznie. A tematy o tym, że Jackson nie ma wad to raczej tematy założone dla żartu i luźnej dyskusji. Często jest w nim podkreślane, że żadna z nas nie zna Jacksona i nie może o nim wszystkiego wiedzieć. A rozpływanie się nad jego oczami, czy uśmiechem? A co w tym złego? Forum jest od dyskusji również na temat urody, a nie tylko aktorstwa. Takie wątki traktuje się z przymrużeniem oka. Żadna z wypowiadających się na tym forum nie dała Jacksonowi 10 (tak myślę).
Smutne jest to, że wiele osób popada w takie skrajności - albo 1 albo 10 i smutne jest to, że na prawdę ciężko o dyskusję bez obrażania, bo nie jest kulturalne pisać "czemu tak wysoko jest to COŚ". Szkoda, że na prawdę nie można dyskutować jednocześnie szanując osoby o odmiennym zdaniu.

Czepiasz się jego roli w Senior Skip Day? Tak się składa, że zagrał tam najlepiej. I co ciekawe nawet faceci to zauważyli. Jeżeli nie wierzysz, to zajrzyj do forum tego filmu.
Poza tym, filmweb był naprawdę dobrym i profesjonalnym portalem kiedyś dawno temu, bo już od dawna schodzi na psy. I nikt tego już nie zmieni. Ani ja, ani tym bardziej ty.
I jeszcze jedno. Dowalasz się do nas, że zakłady powtarzające się tematy. A wy faceci co, macie takie czyste sumienie? Wystarczy spojrzeć na to, co zrobiliście z forum Twilight. Każdy temat to kopia innego. I te bezsensowne powtarzające się wypowiedzi pełne wulgaryzmów (dlatego podkreśliłam, że filweb schodzi na psy).

użytkownik usunięty
xena_4

Do K___Z
BRAVO!!!To sie nazywa polemika!!!!
Dziekuje za to ,bo juz myslalem ze same zakochane w nim tutaj sie wypowiadaja - a wiadomo jak milosc znieksztalca obraz:)
Pozdrawiam cieplo i tak trzymac
Do Xena - myslalem ze juz skonczylismy pokojowo:)
Nie dowalam sie ze zakladacie te same tematy.Na zarzut K___Z zebysmy przestali zakladac 500 tych samych tematow(kilka postow wyzej) odpowiedzialem ironicznie : "Moze przestaniecie zakladac 500 takich samych watkow?Jaki to on piekny , jakie ma sliczne oczka, I NIE MA WAD!"

Nie czepiam sie jego gry w "Senior Skip Day" - gdzie tak napisalem?Zagral najlepsza role w swoim zyciu - ale to i tak nie jest aktorstwo ktore mogloby byc ocenione na 10 - takie jest moje zdanie.A skoro w zadnym filmie nie zagral na 10, ba nawet 9 to jak mozna wystawiac mu noty 10?
Ale nie chce sie juz klocic z wami dwiema, boscie rowne babki:)
I uwazam ze czesc facetow piszac "wezcie to cos" tez nie powinna byc brana pod uwage w tej dyskusji.
I obiecuje, jak tylko zobacze z Jacksonem nastepny dobry film(z dobra jego gra aktorska) to zmienie moja ocene (narazie niestety jest jak jest)
Pozdr

Zawsze mnie śmieszy jak widzę jakąś zakochaną w aktorze, która wychwala pod niebiosa, a obiekt swoich westchnień widziała w jednym filmie (jeżeli w ogóle obejrzała go do końca). Takie oceny faktycznie są zniekształcone :) Zgadzam się, gry aktorskiej Jacksona na 10 jeszcze nie było. Cieszy mnie również, że jesteś otwarty na nowych aktorów i można z tobą podyskutować na poziomie, wymienić się swoim zdaniem.
Również pozdr

Ale ja przecież przychodzę tutaj w pokojowych zamiarach z sercem na dłoni. Nie lubię się kłócić, więc podaję rękę na zgodę.

użytkownik usunięty

"Do Phyllis - widze ze odwazna jestes przed monitorem komputera, mozesz wyzywac kogos od sukinkotow ile chcesz, nie zmienia to faktu ze pan Rathbone jest miernym aktorem o pieknej buzce w ktorej kochaja sie malolaty.Nic poza tym."
Tak, mój drogi, wiem doskonale, że jedno z drugim nie ma ze sobą wiele wspólnego, ty za to jesteś BARDZO ODWAŻNY wyzywając "14-letnie dziewczynki". Przed monitorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones