Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 643 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

Bardzo lubię tego chłopaka w roli Jaspera. Zaczął mnie intrygować. Jakie znacie warte obejrzenia filmy z nim? ;)

adulescentiae

Możesz obejrzeć 'Lęk'. Całkiem dobry :)

adulescentiae

Owszem, jako Jasper jest dobry. Zresztą muszę stwierdzić, że po dogłębnym przemyśleniu sprawy stwierdzam, że Jasper jest ciekawszą postacią niż Edward.

agawa87

Być może dlatego, że Jasper ma dużo bardziej interesującą przeszłość.

xena_4

Owszem. No i jest oddany Alice nie mniej niż Edward Belli.

agawa87

gdyby wyciąć ze Zmierzchu Edwarda i Bellę (a przynajmniej Kristen i Roberta) i oprzeć fabułę na pozostałych postaciach, to całą saga miałaby szansę stania się naprawdę dobrymi filmami, których nie nominowano by do Złotych Malin, a do Złotych Globów

adulescentiae

S.Darko, Dzień wagarowicza, Lęk, Hurt, Pray for morning itd. kocham jacksona to mój ulubiony aktor zaraz po Peterze Facinelli:) Obaj są o 1000 razy lepsi od pattinsona!

vampire_5

S.Darko, Hurt, Pray For the Morning -te filmy były po prostu tragiczne. Tak jak jego gra. Lepiej wypadł w Lęku, a w Dniu Wagarowicza był po prostu genialny. Tak jak w roli epizodu z serialu Criminal Minds. Ciekawe, czy jeszcze kiedykolwiek czymś zaskoczy. Chociaż, jak widzę, jego bezgraniczne poświęcenie muzyce, dzięki czemu gra w fimach coraz gorzej (jak chociażby w Last Airbender), to ja czarno widzę jego przyszłość jako aktora.

Petera Facinelli widziałam już w kilku innych filmach i powiem szczerze, nie powalił mnie na kolana.

Co do Pattinsona.... Zauważyłam u niego ambicję do bycia lepszym i konsekwentne dobieranie coraz ciekawszych ról. Nie uważam go za dobrego aktora, ale nie stawiam na niego krzyżyka. Coś mi mówi, że pewnego dnia nas czymś zaskoczy. Czekam na to.

adulescentiae

Mi się bardzo podoba. Jest naprawdę bardzo przystojny, szczególnie w blond włosach! I ma piękne oczy, takie duże i okrągłe:-) Ma w sobie coś z chłopca, taką jakąś prostoduszność. Jago Jasper jest absolutnie genialny! Uwielbiam jego postać. Edwarda też lubię, bo ma kręćka na punkcie Belli, a Jasper ma więcej dystansu do Alice, ale to dlatego, że są już trochę razem. Ale jest naprawdę super. I ten głos... W The Last Air Bender go nie rozpoznałam, ale od razu spodobał mi się "Sokka";) Pozdrawiam fanów Jacksona.

sandra_endoor

Jest świetny! W Zmierzchu z wampirów lubię go najbardziej. I jest naprawde ładny.

asiabolly

Umarłam :O http://jackson-rathbone.com/wp-content/uploads/2011/07/breakingdawncc.jpg Jak dotąd, najlepszą charakteryzację miał tylko w Eclipse. A teraz... brak słów :/

xena_4

Ciekawe czy w Przed Świtem się przynajmniej słowem odezwie.

bittersweet_

Podobno ma być przedstawiona podróż Alice i Jaspera (gdzie nie napiszę bo niektórzy nie czytali książek) a charakteryzacja boska :) . Co do filmów zdecydowanie polecam Lęk i S Darko.

lizzie1983

E tam. Widziałam ten film wczoraj. I nie dość, że w ogóle nie było tam tej sceny podróży, to jeszcze Jasper nic nie powiedział. Ale za to takie miny strzelał, że można było paść ze śmiechu. Zwłaszcza, gdy niby współczuł ciężarnej Belli.

xena_4

Chodziło mi o 2 część . Całkowita cisza na sali a ja wyję ze śmiechu z jego min . Oj i powiedział 1 słowo jak dobrze pamiętam :)

lizzie1983

Gdzieś czytałam, że ego postać jest ogólnie nieśmiała itd... Ale on chyba w obecności Belli się tak zachowywał, bo nie chciał jej zrobić krzywdy, czy coś. Przecież kiedy oddychał, czuł jej zapach, a był początkującym wegetarianinem i chyba nie chciał otwierać buzi, bo by jej nie czuć. Tak przynajmniej czytałam xd

xena_4

Po prostu Graficy trochę przesadzili tym razem i niektórzy ze zmierzchu na plakatach promujących ucierpieli w tym Jackson :/

KassCzyzewska

Tyle, ze on tak zle wyglada nie tylko na plakacie, ale tez niestety w samym filmie - " Przed switem".

sandra_endoor

Też nie wiedziałam, że gra w Ostatnim Władcy Wiatru. I też od razu zwróciłam uwagę na Sokkę

użytkownik usunięty
adulescentiae

on ma najpiękniejsze oczy na świecie;) i wydaje mi się, ze jest najlepszy ze wszystkich aktorów zmierzchu.

Ta, w filmie świetnie zagrał Jaspera, po książce właśnie spodziewałem się takiego osobnika, świetne robi miny ;d I fryzura w pierwszych częściach była fajna ^^ Ohh to super jak będą pokazane sceny z ich podróży ;d Bo w książce mi ich brakowało ;D
Hmm dla wielu Patt i Bella(ona może i tak) ;d to dzieci ala Disney, nie wiem skąd się to wzięło ;) Może trochę żenujące są sceny miłosne w ich wykonaniu, ale to nie tak, że zmierzch jest tylko dla nastoletnich dziewczynek disneya jak większość uważa, pf.

adulescentiae

Nie wiem czy ktos tu jeszcze zagląda, ale gdyby ktoś był zainteresowany, to znalazłam ciekawy filmik. 2:12 szczególnie fajny moment:)
http://www.youtube.com/watch?v=SOGJ6yxUzrY&feature=related

adulescentiae

zgadam się, ale dobrze że w końcu nie zagrał edwarda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones