Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

o Gasz..
dziewczyno.. nie obrażaj naszego Jacksona!!!
Jak możesz kłąmać na jego temat! x]
ja się podpisuję pod dziewczynami^^

alice_20

aha tak to do klaudik12124 xD
sorry ale mi się źle nacisneło x]]
;>

alice_20

ale musiałaś zakładać nowy temat?

alice_20

chwila, bo nie rozumiem. w jaki sposób dziewczyna z nickiem klaudik12124 obraża Jacksona xd ? i właściwie to nie kłamie na jego temat, a na temat rzekomego filmu. zresztą kłamstwem to bym tego nie nazwała.
'o Gasz..' mam nadzieję, że ta dwudziestka w Twoim nicku nie symbolizuje wieku ;) ?

avocado_

Kurcze, kilka dni mnie tutaj nie było i już nie wiem o co chodzi. Możecie mi to streścić w skrócie co jest grane?

xena_4

a więc: alice_20 założyła nowy wątek, po to żeby ogłosić światu, że klaudik12124, obraża naszego dżeksona i że kłamie na jego temat. a klaudik12124 założyła z kolei inny wątek- ten o rzekomym filmie, w który wszyscy śmiemy wątpić, a ty xeno pomyślałaś że my wierzymy xd). no więc alice_20 założyła ten wątek, jako odpowiedź do posta "Miłość Alice i Jaspera". Ale odpowiedź jest na poziomie pytania, więc właściwie nie ma się co przyczepiać :<

avocado_

Dzięki za wyjaśnienie. Przeczytałam wszystko jeszcze raz na spokojnie i rzeczywiście nikt nie dał w to wiary, że taki film powstanie. Chyba za bardzo się wtedy sugerowałam wypowiedziami przeciwników.

xena_4

niektórych ludzi, to się czasem można nieźle pośmiać, powiem wam.^ ;)

renesmee_

A propos pośmiania się. Nasze sępy rzuciły się właśnie na forum Cama Gigandet , dokładnie tego samego powodu, co wcześniej na Pattinsona, Rathbone i Lutz - miejsce w pierwszej 20-tce. Poczytajcie sobie.

xena_4

nieee, wolę się nie denerwować.
w końcu mnie naprawdę poniesie i co wtedy? ;)

renesmee_

Czy oni kiedyś odpuszczą? (pytanie, rzecz jasna, retoryczne)
Ja też już się tym nie przejmuję, szkoda nerwów i czasu:P

Rivana

niedługo zaczną jechać po takich epizodycznych postaciach typu kelnerka, kobieta w kawiarni itd ;p
chociaż ja nie wiem kim są te "nasze sępy" i nie chcę nawet wchodzić na forum tego cam'a(?) to myślę że tak czy inaczej nie odpuszczą i najlepszą rzeczą jest te tematy po prostu przemilczeć. jakby wszyscy je ignowrowali, to w końcu może by im się znudziło- taki długi czas bez konfrontacji. i nie rozumiem co one/oni mają za manię na punkcie tych miejsc w pierwszej 10/100. przecież to jest zupełnie nieistotne.

avocado_

Heh. A jednak ciekawość wygrała.
Jeśli was co interesuje, to naszymi 'sępami', a właściwie jednym 'sępem' jest pan New Hope.
Gościł już na tym forum, kiedy Jackson pojawił się na liście "Topów".
Nawet w temacie, w którym namawia użytkowników fw do obniżania Cam'owi (to się w ogóle odmienia? ;p) średniej, wspomniał coś o Jacksonie.
Nie wiem, jak wy, ale ja z miłą chęcią podziękowałabym mu z pamięć.
Poza tym, uważam, że to słodkie, że mamy na filmwebie takiego swojego Chuck'a Norris'a, który pilnuje, żeby na liście "Top Ludzie" zawsze znalazły się odpowiednie osoby, a kiedy już pojawi się tam jakaś tłajlajtowa szumowina, od razu wie co ma robić - forum, nowy temat, "dawajcie 0/10" (nawiasem mówiąc trzeba by go kiedyś uświadomić, że NIE DA się dać zero. ;p).
Taaaaak, dzięki New Hope na filmweb.pl panuje ład i porządek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones