Jacques Weber

6,4
194 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacques Weber

Właśnie oglądam go w miniserialu, którego nie ma na filmwebie, mianowicie w "Hrabim Monte Christo" z roku 1979 i przyznaję, że stworzył on najlepszą kreację Hrabiego, jaka kiedykolwiek powstała. Jest po prostu niesamowity w tej roli. Szkoda tylko, że ten miniserial nie wyszedł na dvd, zamiast tego z Gerardem Depardieu, który, jak ktoś powiedział, stanowi zniewagę dla Jacquesa Webera.

użytkownik usunięty
alos10

Stary temat, ale odkopuję. Nie orientujesz się gdzie można znaleźć w sieci ten serial z napisami ?

Serial jakieś pół roku temu wyszedł we Francji na DVD, więc możliwe, że ze znalezieniem samego serialu nie będziesz mieć większych trudności . Co do napisów, to jakieś kilka lat temu zrobiłam napisy do pierwszych dwóch odcinków, ale muszę je poprawić, a za pozostałe od tamtej pory się nie zabrałam. Czy ktoś w ogóle zrobił napisy w całości, nie mam pojęcia, nigdy się nie interesowałam.

użytkownik usunięty
alos10

Raczej nie zrobil bo w ogóle ciężko znaleźć wzmianke o tym serialu nie ma go ani na filmwebie ani na imdb nawet w filmografii tego aktora nie jest napisane, że grał w takim serialu.

http://www.imdb.com/title/tt0220212/?ref_=fn_al_tt_6

Rzeczywiście niewiele, jeśli ładnie prosisz, to może, jeśli jutro będę mieć chwilę, siądę nad napisami do dwóch pierwszych odcinków i je poprawię i może nawet uda mi się zrobić do 3.

użytkownik usunięty
alos10

Bardzo bym poprosił o zrobienie napisów do wszystkich odcinków, chociaż wiem , że to bardzo dużo pracy , ale może dasz się namówić :)

alos10

Serial jest i nawet ma dodany plakat:) Potwierdzam,że znakomity.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones