Jacques Weber

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/9190/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":100,"rate":6.65,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":2,"name":"director","above5p":false,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/9190/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":2,"rate":8,"desc":"oceny","profession":"pracy reżysera"}}]
6,7
100 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacques Weber
 • Właśnie oglądam go w miniserialu, którego nie ma na filmwebie, mianowicie w "Hrabim Monte Christo" z roku 1979 i przyznaję, że stworzył on najlepszą kreację Hrabiego, jaka kiedykolwiek powstała. Jest po prostu niesamowity w tej roli. Szkoda tylko, że ten miniserial nie wyszedł na dvd, zamiast tego z Gerardem Depardieu, który, jak ktoś powiedział, stanowi zniewagę dla Jacquesa Webera.

 • użytkownik usunięty

  alos10 Stary temat, ale odkopuję. Nie orientujesz się gdzie można znaleźć w sieci ten serial z napisami ?

 • Serial jakieś pół roku temu wyszedł we Francji na DVD, więc możliwe, że ze znalezieniem samego serialu nie będziesz mieć większych trudności . Co do napisów, to jakieś kilka lat temu zrobiłam napisy do pierwszych dwóch odcinków, ale muszę je poprawić, a za pozostałe od tamtej pory się nie zabrałam. Czy ktoś w ogóle zrobił napisy w całości, nie mam pojęcia, nigdy się nie interesowałam.

 • użytkownik usunięty

  alos10 Raczej nie zrobil bo w ogóle ciężko znaleźć wzmianke o tym serialu nie ma go ani na filmwebie ani na imdb nawet w filmografii tego aktora nie jest napisane, że grał w takim serialu.

 • http://www.imdb.com/title/tt0220212/?ref_=fn_al_tt_6

  Rzeczywiście niewiele, jeśli ładnie prosisz, to może, jeśli jutro będę mieć chwilę, siądę nad napisami do dwóch pierwszych odcinków i je poprawię i może nawet uda mi się zrobić do 3.

 • użytkownik usunięty

  alos10 Bardzo bym poprosił o zrobienie napisów do wszystkich odcinków, chociaż wiem , że to bardzo dużo pracy , ale może dasz się namówić :)

 • alos10 Serial jest i nawet ma dodany plakat:) Potwierdzam,że znakomity.