Jaime MurrayI

7,1
2 040 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jaime Murray

Znam ją tylko z II sezonu "Dextera".... i tam jest po prostu parująco gorąca! Ponadto świetna aktorka ;D

Constantine

Genialna jest w Dexterze. Lepiej nie można było trafić w doborze roli :)

Constantine

faktycznie bardzo ładna kobieta z niej :)

Constantine

Podzielam zdanie... Bije z niej niesamowita osobowość... A w Dexterze jest na prawdę gorąca... Pozdrawiam

Diakon_Frost

Tak a jej brytyjski akcent... a sceny i klimat erotyczny w dexterze jest wprost dzieki niej obezwładniający...

almodrama

Dla mnie za chuda :) Nie taka brzydka ,ale to nie mój typ urody. Na początku drażniła mnie w Dexterze niesamowicie, potem już się przyzwyczaiłem do niej ;)

pozdro

Kwic

TAK TAK wszystko super pieknie ale mogłby ktos łaskawie dodac ją do obsady dextera,w koncu jest znana tylko z tego ze tam gra...:P

Aleera_2

A ja jej nie lubię i aktorka z niej średnia. Na pewno można było lepiej trafić.

Albertino

no co ty, jest zarabista. idealnie zagrala, bo sama jest idealna ;]

qba_30

Może ona i jest idealna (z czym bym polemizował), ale zajebiście to nie zagrała na pewno.

Albertino

a czemu uwazasz ze nie zagrala zajebiscie? tzn. zajebiscie to dziwne slowo, mozna raczej powiedziec ze zagrala bardzo dobrze, a to jaki bil z niej magnetyzm na ekranie dzialalo na pewno na jej korzysc przy koncowej ocenie. uroda + dobra gra poszla w parze w tym wypadku. niezwykle seksowna gra.

Somar

Ja tylko używałem języka pana qby. Ona była raczej irytująca i przeszarżowana w swojej seksowności i byciu czarnym charakterem, ale pod koniec się nawet przyzwyczaiłem.

Albertino

A ja wam powiem, że serio uwielbiałem oglądać ją w kolejnych odcinkach Dextera, jej gra mi się podobała. Ta otaczająca ją atmosfera przesycona erotyzmem i porządaniem - coś pięknego. Rozbrajała mnie, z każdym słowem wypowiedzianym w jej cudownym brytyjskim akcencie, czasem niemal szeptem, który.....śmiejcie sie ale powodował u mnie dreszcz i emocje w takim stopniu, że słuchając na słuchawkach, cofałem film wstecz by jeszcze raz lepiej ją usłyszeć i jeszcze raz się tak poczuć.(I know it sounds crazy but that's what I felt). Jej uroda też jest cudowna, śliczna śnieżno biała cera, piękne czarrrrrne włosy i te urzekające rysy twarzy, smukła sylwetka - wymarzona. Była czarnym charakterem, to fakt, coś jej odbiło na punkcie Dextera, dopuszczała się różnych niedorzecznych sztuczek ale mimo wszystko strasznie polubiłem ją(jej role- jej postać w filmie). Sposób w jaki na początku obchodziła się z Dexterem, kiedy już się, że tak napiszę "rozkręcali :P ;)". Jak to się teraz mówi - zajebista laska ;)
Bez najmniejszego problemu owinęłaby sobie mnie w okół palca, a ja w gruncie rzeczy nawet bym sie nie sprzeciwiał.
Szkoda że Dexter ją zabił, w sumie z konieczności bo nie miał wyjścia, stwarzała dla niego zbyt poważne zagrożenie. Za dużo wiedziała....i mimo że zaakceptowała to kim tak na prawdę jest Dexter Morgan, nasz główny bohater nie mógł jej zaufać.

A tak jeszcze na marginesie chciał napisać, że uważam iż Dexter jako serial wygrywa w moim rankingu seriali(PB LOST HEROES). Serio uważam, że żaden serial nie potrafi tak trzymać w napięciu jak Dexter, a zwłaszcza drugi sezon.

Chciałbym żeby był trzeci sezon, bo zaczynam już tęsknić :(
Mam nadzieje że się niedługo pojawi i że będzie jeszcze lepszy niż drugi.

Pozdrawiam fanów Dextera.
Tomek

malcolm555

Ja jestem świeżo po 1i2 sezonie oglądałem odcinek za odcinkiem i trochę czuje się jak narkoman na głodzie bez tego serialu :] to też kiedy usłyszałem, że będą tworzyć 3 sezon bardzo się ucieszyłem ale i zmartwiłem zarazem. Pierwsze dwa sezony były nakręcone na podstawie powieści o Dexterze trzecia ma być współpracą scenarzystów i autora powieści. Co z tego wyniknie się zobaczy. Szkoda że Lila skończyła w plastikowym worku :/ Zawsze miałem słabość do kobiet z brytyjskim akcentem :) (żeby nie było nie rodowitych Brytyjek :])

Pig_us

Drugi sezon nie powstał na podstawie powieści, tylko był pomysłem scenarzystów.

Albertino

ale przyznasz że jest równie dobry co 1? a co do p.Jamie;) piękna kobieta:) kolejny dowód na to że brunetki rządzą jeśli chodzi o urodę:) oczywiście to tylko moje mało znaczące zdanie:P:P

Rafael_2

No nie przyznam. Bliski jest poziomu pierwszego, ale było kilka naciąganych rzeczy (na forum serialu wiele osób o tym pisało, ja również) i zakończenie nie dość, że mało satysfakcjonujące, to do przewidzenia. Pierwszy sezon był doskonałą układanką z rewelacyjną końcówką. Co do drugiego, to wydaje mi się, że scenarzyści wpadli na pomysł (Dexter poszukiwany), a potem nie przyszło im nic dobrego do głowy i zrobili tą dość oczywistą, ale i tak niezłą, końcówkę. Pierwszy sezon oceniam na 10/10, natomiast drugi na 9/10, więc nie jest wiele gorzej ;) Zobaczymy, co scenarzyści wymyślą w sezonie trzecim, jest nowa książka o "Dexterze", więc może coś wezmą z niej. Czytałem też pewną plotkę (nie wiem jakie to ma pokrycie w rzeczywistości), że sam autor książki zaangażował się w prace na scenariuszem do trzeciego sezonu. Może być ciekawie.

Albertino

Dzięki. Ciekawy post:D ja za chwilę będę oglądał 6 odcinek... Nie chcę się śpieszyć hehe chociaż pewnie i tak do końca tyg wszystkie zlecą i trzeba będzie czekać do września...

Rafael_2

Aaaa, to ty jeszcze podczas seansu :) Akurat odcinki 3-5 z drugiego sezonu były jednymi z gorszych w historii serialu (i jest to opinia dość powszechna patrząc po opiniach z forum), ale od 6 akcja zaczyna się nieco rozkręcać z tego co pamiętam. Ja drugi sezon skończyłem w grudniu, więc było to jakiś czas temu i mogę nie pamiętać dokładnie ;)

Pig_us

Również 1 sezon jest oparty na książce, ale różni się od niej i to baaaardzo, już od pierwszej strony. Fakt, postacie są te same i historia również, ale przedstawione są one zupełnie inaczej, a o kompletnie innym zakończeniu już nie wspomnę.
Szacun dla autora książki za stworzenie postaci, ale równie wielki dla scenarzystów Showtime za poprowadzenie historii w inną stronę.
Obejrzałem serial cały (wszystkie 4 sezony), teraz czytam książki.
I to i to wciąga, (lecz serial mimo wszystko jest ciekawszy).

P.S. W jednym z odcinków 3 sezonu autor Jeff Lindsay występuje w małej roli policjana, ma nawet dwie rozmowy z Batistą ;)

malcolm555

Bosh... koleś niektórzy nie maja ochoty czytac, co by mogla jakaś aktorka z toba zrobic... po prostu rozładuj napięcie i nie pisz głupot :P

malcolm555

no kurwa dziekuje za zajebisty spoiler!!!! zanim piszesz co sie stalo w serialu to z laski swej napisz ze spoiler bo jestem akurat w trakcie 2 sezonu a ty mi zabawe zniszczyłeś!!!!

Constantine

jest b. ładna (chociaż na pewno nie idealna czy piękna) i uważam, że dobrze zagrała swoją rolę - połączenie irytującej psychopatki i pełnej pożądania artystki, kobiety, która wie czego chce i nie cofnie się przed niczym, żeby to zdobyć. ale nie lubiłam jej jako postaci, bo nie lubię takich osób w prawdziwym życiu. denerwowała mnie i cieszyłam się, że Dexter się jej pozbył (;

co do serialu - drugi sezon gorszy niż pierwszy, a rozwiązanie sprawy Doaksa trochę "lame". ciekawa jestem pomysłów na trzeci sezon.

manowce

W ogóle ta scena z uwalnianiem się Dextera z pożaru, to jak z jakiegoś taniego filmu akcji, a przecież serial dotychczas omijał takie tandetne rozwiązania. Też jestem bardzo ciekaw trzeciej serii i liczę na nowych interesujących psycholi :) W drugim Lily i matka Rity, ciekawe kto tym razem ;)

Albertino

no matka Rity to mnie strasznie wkurzała, dobrze, że Rita sie jej w końcu pozbyła, taki wredny pasożyt kontrolujący wszystkich wokoło. a w ogóle w drugiej serii było trochę takich tandetnych akcji, mam nadzieję, że w trzeciej tego unikną.

manowce

I mam nadzieję, że nie będzie takich paskudnych upychaczy, jak w drugim sezonie... Ta Rita tylko łaziła i nic sensownego nie robiła (przynajmniej w drugiej połowie sezonu), a ten chłopak Debry to też jakiś z braku laku. Po co to? W pierwszym sezonie akcja się całkowicie wokół Dexa kręciła, a w drugim to już miejscami za dużo było tych drugoplanowych bohaterów. W każdym razie sezon drugi i tak był bardzo dobry i trzymał poziom, do którego 99% seriali i tak nie sięga ;)

użytkownik usunięty
Albertino

Ale przyznaj, że Little Chino pozamiatał cały serial :). No i Batista dostał ładny kawałek roli w tym sezonie, nie mówiąc już o Jamesie, szkoda tylko, że trochę pozapominali o Masouce. Ale przyznam, że było kilka upychaczy. Bo o ile akcja z właśnie Małym Chino, i mordercą matki Dextera były bardzo ciekawe, o tyle mama Rity i zdradzana nowa pani naczelnik były irytujące. Ale 2 sezon ma u mnie i tak 10/10. A znam wiele osób, którym 2 sezon się bardziej podobał. A 3 sezon będzie najlepszy - mam takie przeczucie. I oby się sprawdziło.


http://www.northim.blox.pl

Znam ją też z innego świetnego serialu: "Przekręt", w kt. grała jedną z głównych ról, w nim też byłą bardzo dobra...

Radloc

Jak sdla mnie jej twarz przypomina twarz Michaela Jacksona. Czeto mialam takie wrazenie, jak ogladalam ją w Dexterze. Poza tym ma dziwnie zolte zeby i bialka oczu.

malakura

Ale wymyślasz, jest niezła, naprawdę niezła... szczupła, ma piękny uśmiech i śliczny biust. Po prostu bredzisz :P

Wescik

Mam po prostu inny kanon urody i ta aktorka nie wywarła na mnie pozytywnego wrażenia, nie mam prawa myśleć inaczej od ciebie? A jej zęby niestety bielą nie grzeszą.

Constantine

okej mogę się zgodzić, że jest HOT i parująco gorąca, ale jej akcent (w widzianym przeze mnie II sezonie Dextera) doprowadzał mnie do pasji, co zaburzyło efekty wizualne aktorki. Szkoda, że Dexter tak późno dał się ponieść swojemu Dark Passenger'owi!!

FilipHunter

Świetna rola w serialu "Przekręt" .

kobra116

Uwielbiam brytyjski akcent. Szkoda, że Dexter ją załatwił. Byłaby świetna mordercza para.

Constantine

Najlepiej podsumował ją Batista mówiąc do Dextera:
"Ostrzegałeś mnie przed nią, ale mój fiut nie chciał cię słuchać"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones