Jaime Pressly

Jaime Elizabeth Pressly

7,0
2 101 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jaime Pressly

Gdy była młodsza wyglądała zupełnie jak Margot Robbie, też to zauważyliście ?

najaa

Heh, trudno nie zauważyć ;)
W filmie "To nie jest kolejna komedia dla kretynów", w którym miała rok mniej niż Margot teraz, wygląda po prostu jak jej klon. ;)

venez

To chyba Margot wygląda jak Jaime...

venez

Dokładnie! Jestem właśnie po seansie i gdyby nie 15 lat od premiery, to jak żywa Margot Robbie, tylko akcent inny ;)

najaa

Jaime jest ładniejsza

najaa

Fakt, Margot jest bardzo podobna do Jaime.

Sekeletu

w filmie Terrorysta z 2001r. myślałam, że to Margot :)

najaa

Przed chwilą obejrzałem po raz kolejny, po wielu latach, komedię "Joe Dirt" z 2001 roku i właśnie się zdziwiłem jak to możliwe, że Margot Robbie tam grała. :) Już zacząłem obliczać, że skoro w 2001 roku tak wyglądała w tym filmie to teraz musi mieć jakieś 35 lat. A to jednak nie ona, tylko jej klon. :)

najaa

Dlatego tu trafiłem, po filmie Inferno: Piekielna walka :)

najaa

Tez o tym pomyslalam, jeszcze pare lat temu jak rzadko je wiwywalam to mi sie mylily. Teraz roznica wieku jest bardziej zauwazalna.

najaa

Nie, tylko ty to zauważyłaś

najaa

https://demotywatory.pl/5029557/Jaime-Pressly-pol-na-pol-twarzy-z-Margot-Robbie

remi080

Nawet oczy mają takie same. :)

najaa

No właśnie oglądałem dziś Joe Dirt i gdybym nie wiedział, że to film z 2001 roku, to bym pomyślał, że to Margot Robbie. Normalnie jak bliźniaczki, mimo że dzieli je dość sporo lat.

najaa

No bez jaj! Byłem pewny, że to Margot Robbie. Pokolenie z końca lat 80-tych musiało sporo "narozrabiać", bo nieraz zauważam żywe klony aktorów z Hollywood. To nie może być przypadek. Pewnie mają wspólnego ojca, a nawet o tym nie wiedzą ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones