Niektórzy z Was piszą czemu ludzie tak chwalą Jakuba i dlaczego jego ocena jest wysoka
dzięki piszczącym nastolatkom, a ja uważam że owszem ładny jest, ale według mnie gra
bardzo dobrze i nie każdy potrafiłby zagrać taką role w Wck lub Sali Samobójców. Jak
jesteście tacy mądrzy to dawajcie i zagrajcie lepiej od Niego.. Wielkie Brawa dla Jakuba za
tak dobrze odgrywane role, czekam na następne filmy z Tobą:)
Jakub ma wielki talent. Widać, że ciężko pracuje by przygotować się do roli. Po za tym jest bardzo młody i pewnie ma jeszcze mnóstwo nowych pomysłów i nie raz nas jeszcze zaskoczy. Jak najbardziej zasługuje na wysoką ocenę. Myślę, że nie wielu polskich aktorów umiałoby zagrać taką ciężką role jak on w ''Sali Samobójców''. Mam do niego wielki szacunek za to. Wykonał bardzo dobrą robotę. Trzymam za niego kciuki. :)
Dobrze że nie czekał aż skończy szkołę bo takie okazje mogłyby się już nie przytrafić!!
Sam powiedział w wywiadzie że nie chciał czekać...
Jest bardzo dobrym aktorem to dla mnie trochę mało jest fantastycznym aktorem nikt mnie tak nie przekonuje jak on i nie jestem jedną z piszczących nastolatek.
Jak zrobi się brzydki też będę oglądać z nim filmy nawet jak nakręci porno!!!!
z tym porno troszeczke przesadziłaś.. :)
ale jest naprawdę dobry, dla mnie w WCK jest bardziej interesujący niż sam KOŚCIUKIEWICZ ogdrywajacy glowna role..
a grając Dominika odwalił kawał dobrej roboty :D
oczywiscie życzę mu powodzenia i rowniez trzymam kciuki :)
No tak no tak tak troszeczkę mnie poniosło...
Tylko wkurza mnie że niektórzy mówią "lubicie go bo jest ładny" strasznie mnie to denerwuje bo ja go bardzo lubię za grę aktorską owszem jest bardzo przystojny ale jego osobowość jest fajna to jak go ludzie postrzegają lubią go za to jaki jest a tak naprawdę nie wiedzą jaki jest :):) I to jest jest no jest w tym taki magnetyzm on przyciąga wzrok, zainteresowanie i budzi ekscytacje przynajmniej u mnie tak się dzieje jak go widzę :):)
Pozdrawiam serdecznie fanów Jakuba :)