Jakub Józefowicz

6,9
588 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Józefowicz

Widzę w sieci, że fala hejtu zalała faceta po występie w 2 odcinkach M jak masakra. No cóż, ja nie wiedziałem na kogo patrzę, oglądając Planetę Singli 3, więc magia nazwiska nie podziałała, a M jak masakra nie oglądam. Oceniam na podstawie tego co sam widziałem i muszę przyznać, że hej jest nieuzasadniony. W debiucie fabularnym poradził sobie naprawdę nieźle.

cxap

Nienawidzę słowa hejt, czy spolszczonej mowy nienawiści. Zdecydowanie nadużywane, szczególnie w tym przypadku, gdzie forum liczy sobie jedną wypowiedź. Twoją. Co do samego Jakuba J. Bardzo udany debiut filmowy, śmiem nawet twierdzić, że był jedyną perełką obok Weroniki Książkiewicz, bo w pozostałym zakresie film delikatnie mówiąc poniżej oczekiwań. Pani Więdłocha zachwalała, jaka to wyjątkowo zabawna jest ta część, a ja niestety się nie ubawiłam, raczej wynudziłam. Już druga część była nudnawa, ale duet Karol-Książkiewicz jakoś go wybronił w scenach z joginem. Tutaj wiele scen żenujących i nieciekawych. Przyznaję jednak, że młody Józefowicz zaprezentował się znakomicie. Nie wiem na ile to kwestia dopasowania roli do jego osoby (zespół, gitara, wokal), a na ile wyborów castingowych, ale mi się jego wątek bardzo podobał. I wolę takie wydanie rockowe niż występy musicalowe ojca na scenie Buffo, więc mam nadzieję, że chłopak w tym kierunku rozwinie karierę, bo szkoda go do teatru

cxap

Dokładnie!
W Planecie Singli 3 nie miałam pojęcia kto to jest i bardzo mi się spodobał!
Fajnie zagrał Wieśka, chłopaka z głębokiej wiochy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones