James Badge Dale

James Badgett Dale

7,2
7 548 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Badge Dale

Dostał chyba najlepszą role w tym serialu - i dobrze ją gra.
Będziemy mieć pewnie nową gwiazdke jak Sam Worthington. ;)

lakimakromedia

Nie dość, że dostał najciekawszą rolę w tym serialu, to jeszcze aktorsko pobił dwóch rywali - także starszego Johna Seda, który miał chyba za mało do zagrania jako John Basilone - bohatera który musi zginąć...

Jeśli Hollywood sypnie dobrymi rolami i Dale otrzyma interesujące propozycje, to są spore szanse, że będzie o nim głośno. Warunki fizyczne ma znakomite. Oglądając go nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że mam oto na ekranie skrzyżowanie kapitana Willarda (Martin Scheen) z "Czasu Apokalipsy" z... No właśnie. Z T-1000 czyli Robertem Patrickiem. Ma w sobie jakiś subtelny urok i szelmowskie oczy Scheena i determinacją, jakiś rodzaj zimnej bezwzględności Patricka. Cóż, poczekamy - zobaczymy!

lakimakromedia

zdecydowanie najbardziej ciekawa postac pacyfiku
Do tego gratulacje bo aktor w 100% procentach sprostał zadaniu;)
mam nadzieje ze jego talent i 'tajemniczy' jakby urok zostana docenione.

lakimakromedia

...czego i ja mu życzę po obejrzeniu "Pacyfiku". Pamiętam jednak jedną z jego pierwszych ról, gdy jako dzieciak zagrał we "Władcy Much" - wyraźnie przerastał innych młodych aktorów, a scena jego śmierci do dziś budzi przerażenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones