James D'ArcyI

Simon D'Arcy

7,4
6 258 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James D'Arcy

Myślę, że nie został należycie oceniony. Jest bardzo elastyczny. Świetnie zagrał szarmanckiego Edwarda VIII, policjanta Sama i nauczyciela Toma. Mówię tutaj o głównych rolach, których jest zdecydowanie za mało ! Chciałabym zobaczyć więcej filmów z jego udziałem ;) Czarujące oczy i uśmiech, genialny aktor !

Ziutencja

Całkowicie się zgadzam. Sam to jedna z jego najlepszych ról, po obejrzeniu go na ekranie jako króla Anglii trudno uwierzyć, że to ten sam aktor. Kilkanaście jego filmów (głównie telewizyjnych) jest na YT.

Paprotka111

Kurcze. Weszło The Philosophers a w Polsce ani słowa. :\
James coraz młodszy nie jest (ale wciąż przystojny :D) a wszystkie najnowsze filmy nie trafiają do dystrybucji u nas :\

Ziutencja

Ale za to Jupiter Ascending będzie w Polsce 25 lipca, tydzień po amerykańskiej premierze, a Let's Be Cops na początku września. The Philosophers (teraz After the Dark) ma premierę w USA w przyszłym tygodniu i zaraz pewnie będzie na DVD. 20 lutego w Holandii wychodzi na DVD The Flight of the Swan (teraz 10 Days to Destruction), ale to kiepski film - choć James wygląda super :) No i serial Those Who Kill w marcu (A&E). Dobry rok dla fanów Jamesa!

Paprotka111

Taaak ! :) Czekam na Those Who Kill !
Niestety mam takie utrudnienie, że muszę generalnie czekać dłużej (lub się wcale nie doczekam), że angielski znam komunikatywnie, ale w starciu z filmem wymiękam... xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones